04 Ağustos 2014

TEB Ek Hesap Aylık Ücret Kesintisi!

Kredili Mevduat hesabımın "ekstre masraf tahsilatı" adı altında her ay 5 TL civarı para kesilmekte. Başka bankalar bu evrakı mail yoluyla gönderebiliyor ve bir masraf almıyorlar. TEB ile telefonda görüşmemde bu ekstrayı sadece posta yoluyla gönderdiklerini ilettiler. Ağaç ve tasarruf nerede kaldı. Bana mail olarak yollayabilirler. Anlam veremiyor ve kesilen rakamdan da gerçekten rahatsızım.

Ersen 301 Okunma

Cevaplar

  • Ersen 20 Ağustos 2014

    Cevaba bakalım... Bankalar birliği diğer bankarı kontrol etsin. Onlar e-posta ile bilgilendirme yaparken teb niye posta yoluyla yapıyor... Bunu bana bir açıklayabilir mi??? Ekstre gönderimlerinden 4,76.-TL (vergi hariç) masraf tahsilatı yapıldığını bilgilerinize sunarız. Talebinizin devam etmesi durumunda, bankamız yanıt tarihini izleyen altmış gün içinde Türkiye Bankalar Birliği nezdindeki Müşteri Şikayetleri Hakem Heyetine başvurabilirsiniz. Sizlere daha iyi hizmet sunabilmemiz için Bankamız ürün ve hizmetleriyle ilgili her türlü mesajınızı bizlerle paylaşmaya devam etmenizi rica ederiz. Çalışmalarınızda başarılar, sağlıklı ve mutlu günler dileriz. Saygılarımızla, Türk Ekonomi Bankası A.Ş.

  • TEB Temsilcisi04 Ağustos 2014

    Değerli Müşterimiz, sikayetvar.com sitesine ilettiğiniz mesajınız TEB Önce Müşteri Hattı tarafından incelenmeye başlamıştır. Mesajınızın inceleme ve sonuçlandırma sürecinde Müşteri Temsilcimiz sizi iletişim kanallarınızdan bilgilendirecektir. Saygılarımızla, TEB Önce Müşteri Hattı

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön