04 Eylül 2014

TEB Dosya Masrafı Dekontumu Mail Olarak Yollamıyor!

2009 yılında almış olduğum (o zaman Fortis bankasıydı şimdi TEB adının aldı)1402010**** no'lu bireysel kredimin dosya masrafı ücretinin dekontunu mail olarak alma isteğimi belirtmek için krediyi çekmiş olduğum TEB Gebze çarşı şubesine başvurdum. Ancak yetkililer bana bu şekilde yollayamayacaklarını kağıt olarak istersek 52,5 lira ödememiz gerektiğini belirttiler. Birçok banka bu işlemi mail yollayarak yaparlarken bizden para almak adına isteğim reddedildi. Numarasını belirtmiş olduğum kredinin dosya masrafı dekontunun mail adresime gönderilmesini talep ediyorum.

Nurdan 413 Okunma

Cevaplar

  • Nurdan 04 Eylül 2014

    BEN SİZE DOSYA MASRAFI DEKONTU MAİL OLARAK YOLLANSIN DİYORUM SİZ BANA YOK KİRALIK KASA ÜCRETİ EFT ÜCRETİ NE KADAR ONUN BİLGİSİNİ YOLLUYORSUNUZ BÖYLE CEVAP MI OLUR?

  • TEB Temsilcisi04 Eylül 2014

    Değerli Müşterimiz, sikayetvar.com sitesine ilettiğiniz mesajınız TEB Önce Müşteri Hattı tarafından incelenmeye başlamıştır. Mesajınızın inceleme ve sonuçlandırma sürecinde Müşteri Temsilcimiz sizi iletişim kanallarınızdan bilgilendirecektir. Saygılarımızla, TEB Önce Müşteri Hattı

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön