03 Haziran 2016

TEB Çok Fazla Masraf Kesiliyor!

Konya'da bir şirketin ortağı ve müdürüyüm, Konya şubenizle 6 yıldır çalışıyorum kredi kartlarım, banka hesaplarım, pos hesabım, otomatik ödeme talimatlarım hepsi bankanızda, çok aktif çalışıyorum fakat 6 yıldır çalışmamıza rağmen son 2 yılda o kadar çok masraf kesildi ki anlamsızca ilgisizlik had safhada, o kadar soğuduğum bir banka oldunuz ki bunu anlatamam. Yolda banka şubenizi gördüğümde önünden bile geçmek istemiyorum, bu müşteri danışmanından kaynaklı da olabilir bankanızdan kaynaklı da olabilir bunlar beni ilgilendirmiyor tek bildiğim en yakın zamanda bankanızla ilişiği keseceğim, müşteri memnuniyeti 0. Tek işe yarayan şey internet şubesi onda bile dünyanın EFT ücretini kesiyorsunuz. Kesinlikle kimseye tavsiye etmediğim gibi bundan sonra bankanızdan fatura bile yatırmayacağım.

Ahmet 102 Okunma

Cevaplar

  • Ahmet07 Aralık 2017

    İlgisizlik. BNP paribas merkezine kadar mesaj attım ve halen dönüş yok... . Bezdim

  • Ahmet06 Haziran 2016

    Sadece mail yoluyla dönüş yaparak konuşmaya tenezzül bile etmeyen çözüm sağlamayan Tüketici Hakem Heyetine başvurmam konusunda akıl veren bir banka... Hizmetsizlikte üstünüze yok. Müşteri temsilcim olarak tayin ettiğiniz insan telefonuma bile bakmıyor, beyfendiye ulaşabilirsek şükrediyoruz. Şikayet yazayımda memnun edersiniz diye düşündüm o bile yok. Masraflar konusunda tarafıma bilgi verildiği söyleniyor şimdiye kadar her seferinde masraf kesildikten sonra ben aradım niye bu masraf diye. Size söylenecek söz bile fazla hiçbir şey hak etmiyorsunuz, inşallah bu mesajımı okuyup ne kadar kalitesiz oldugunuzu anlar insanlar.

  • TEB Temsilcisi03 Haziran 2016

    Değerli Müşterimiz, sikayetvar.com sitesine ilettiğiniz mesajınız TEB Önce Müşteri Hattı tarafından incelenmeye başlamıştır. Mesajınızın inceleme ve sonuçlandırma sürecinde Müşteri Temsilcimiz sizi iletişim kanallarınızdan bilgilendirecektir. Saygılarımızla, TEB Önce Müşteri Hattı

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön