15 Nisan 2015

TEB Cepteteb'e Başvuramıyorum!

Ben Alman vatandaşıyım şu an Türkiye'de yaşamaktayım. Mavi kart adlı
kimlik kartını kullanmaktayım. İkametgah adresim Niğde'dir. Cepteteb hesabı açmak istiyorum ama bunu gerçekleştiremiyorum. Çağrı merkezini aradım fakat bilgisi olmadığı için yardımcı olamadı. Bana bu konuda yardımcı olmanızı talep ediyorum.

Zeynep 454 Okunma

Cevaplar

  • Zeynep16 Nisan 2015

    Biraz önce müşteri temsilcisi beni aradı fakat benim sorunum hakkında bilgi sahibi değil. Müşteri hizmetlerini ara yardımcı olurlar diyor. Ama aradığımı zaten ben belirtmiştim. Ben bu problemi bir çok kurumda yaşadım ve bu yüzden de sorun hakkında verdiğim bilgileri dinlemelisiniz. Sistemsel hatanız var. Ben Mavi Kart adlı kimlik kartı kullanıyorum. Yani normal bir Türk Vatandaşındaki gibi Nüfus Müdürlüğünden sorgulamam yapılamaz. Benim kayıtlı olduğum Nüfus Müdürlüğünde ki Mavi Kartlılar Kütüğüdür. Sizin sisteminizde Nüfus Müdürlüğünün standart kütüğünden sorgulama yapılıyor. Orada ben t. c. Vatandaşlığından çıkmış görünürüm ve işlemim de bu yüzden sizde devam etmez ve etmiyor da. Ben Mavi Kartlı olduğum için siz kayıt esnasında Mavi Kartlılar için özel bir seçenek sunmalısınız. Kayıt olurken gördüğüm Green kartlılar gibi. Yoksa kaydımı tamamlayamadığım için müşteriniz olamam. Umarım verdiğim bilgilerin üzerinde durursunuz. İyi çalışmalar.

  • TEB Temsilcisi15 Nisan 2015

    Değerli Müşterimiz, sikayetvar.com sitesine ilettiğiniz mesajınız TEB Önce Müşteri Hattı tarafından incelenmeye başlamıştır. Mesajınızın inceleme ve sonuçlandırma sürecinde Müşteri Temsilcimiz sizi iletişim kanallarınızdan bilgilendirecektir. Saygılarımızla, TEB Önce Müşteri Hattı

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön