TEB CepteTeb İlgisizliği!

Bariş K. |

Yaklaşık 2 hafta önce Cepte TEB kredi kartı başvurusunda bulunmuştum. Kredi kartı onaylandı ama gelen SMS'de toplam kartlar limiti dolu olduğu için 30 gün içinde diğer bankadaki limitinizi düşürün diye yazıyordu. Ben de düşürdüm ve 9 gün sonra baktım hala değerlendirmede diye yazıyordu gidip kredi risk findeks raporu aldım ve o raporda diğer bankadaki kredi kartı limitimin düştüğünü gördüm ama TEB hala kartı göndermedi.

Defalarca Cepte TEB müşteri hizmetlerini aradım onlarda sistem otomatik taramakta ve her ayın 15'i ve 30'u şeklinde sistem tarar dediler. En sonunda başka bir müşteri temsilcisi o başvuruyu iptal edip tekrar başvuru aldı ama hala çıkmadı kart. Tekrar aradım onlarda o kart birimine yazı gönderdik dediler ve hala ses yok. Maalesef ki biz bu bankanın özel müşterisiyiz bu durum devam ederse tamamıyla çalışmayacağımızı belirtmek isterim. Tüm ürünlerimi de iptal edeceğim.

Etiketler :

Kredi Kart Teslim Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

  • 17 Mart
    09:34

    Değerli Müşterimiz, sikayetvar.com sitesine ilettiğiniz mesajınız TEB Önce Müşteri Hattı tarafından incelenmeye başlamıştır. Mesajınızın inceleme ve sonuçlandırma sürecinde Müşteri Temsilcimiz sizi iletişim kanallarınızdan bilgilendirecektir.

    Saygılarımızla,
    TEB Önce Müşteri Hattı