09 Haziran 2015

TEB Canlı Konuşma Suratıma Kapatıldı!

Ben internet bankacılığını sürekli kullanıyorum ve bir konuyla ilgili canlı konuşmadan E. beye bağlandım. Sorduğum soruya net bir cevap alamadığım gibi aynı zamanda yazımda hiç beklememiş olmama rağmen yayın suratıma kapatıldı,10 parmak klavye yazmama (hızlı olmama) rağmen tekrar bağlanıp nedenini sorduğumda bana belli bir sürenin olduğu savunmasını yapmış bulunmaktadır. Ben kendimi bilmesem ve gerçekten webden anlamasam tamam diyeceğim. İlgi sıfır, geçiştirmek amaçlı verilen cevaplar. Çalıştırdığınız kişilerin başta kendisine saygısı olması gerekir ki işine de saygısı olsun! Kayıtlarda varsa okunmasını ve gerekenin yapılmasını arz ederim.

Damla 271 Okunma

Cevaplar

  • Damla 12 Haziran 2015

    '' CEPTETEBli isen sana özel Destek Merkezi’nden yararlanabilirsin. Cepteteb Destek Merkezi müşteri danışmanları sana destek için 7/24 0850 222 09 29 no.lu numaradan ulaşılabiliyor olacaklar. '' Bu gördüğünüz yazı TEB 'in web sitesinde yer almaktadır. Fakat 00:40 gibi aradığımda 00:00 'e kadar hizmet verdiklerini söylediler. Bu nasıl bir çelişki? 7/24 anlayışı sanırım TEB 'de farklı! Hesap hareketlerim ile ilgili birtakım sorunlar yaşamaktayım ve ulaşamıyorum bankanıza hiçbir şekilde. 00:00 'dan sonra ihtiyaç duyabilirim bankanıza sağlık veya ekstra durumlar olabilir ve yardımcı olacak kimse yok bu ne demek biliyor musunuz? 7/24 değilse web sitenizden bu ibare kaldırılsın.

  • TEB Temsilcisi09 Haziran 2015

    Değerli Müşterimiz, sikayetvar.com sitesine ilettiğiniz mesajınız TEB Önce Müşteri Hattı tarafından incelenmeye başlamıştır. Mesajınızın inceleme ve sonuçlandırma sürecinde Müşteri Temsilcimiz sizi iletişim kanallarınızdan bilgilendirecektir. Saygılarımızla, TEB Önce Müşteri Hattı

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön