25 Ocak 2014

TEB Çanakkale Şubesi Telefonlara Cevap Vermiyor!

24 Ocak 2014 günü saat: 15:43'den 16:46'ya kadar toplam altı kez aramama rağmen TEB Çanakkale şubesinden hiç kimse ile görüşemedim. Şube arandığında robot operatör çıkmaktadır. Ancak operatörün belirttiği bütün dahili numaraları tek tek denememe rağmen hiç bir personelle görüşemedim.

Durumdan edindiğim izlenim şube personeli için şubeye gelemeyecek kadar uzakta olan yada şubeye gelecek zamanı olmayan müşterilere telefonla yardımcı olmak gibi bir düşüncelerinin olmadığıdır.

Anlaşılan şube personeli telefonları yalnız kendileri arama yapmak istediklerinde kullanmaktadır. Bu nasıl bir hizmet anlayışıdır? Anlayamadım doğrusu.

İsmail 75 Okunma

Cevaplar

  • TEB Temsilcisi31 Ocak 2014

    Belirttiğiniz konuyla ilgili 29 Ocak 2014 tarihinde SMS aracılığıyla tarafınıza bilgilendirme yapılmıştır. TEB Önce Müşteri Hattı

  • İsmail 28 Ocak 2014

    Şikayeti üç gün önce yazdım. Teb'den ses seda yok. Şikayetimde belirttiğim durum rutin ve sıradan bir konu olarak görülmüş olmalı ki üzerinde durulmadı. Bu yaklaşım da Teb'in müşteriye olan saygısını ve hizmet anlayışını net bir şekilde ortaya koymaktadır. Bu yaklaşımından dolayı teb'i kınıyorum.

  • TEB Temsilcisi25 Ocak 2014

    Müşterimizin iletmiş olduğu konu işleme alınmış olup kendisine bilgi verilecektir. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.teb.com.tr internet sitemize iletebilirsiniz. TEB Önce Müşteri Hattı

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön