TEB Çalışanlarının Kaba Konuşmaları!

Mehmet A. |

Araç kredisi için TEB'den kredi çektik ve ödeme geçen her gün SMS ile uyarı gönderiliyor ve bunun karşılığında 2 TL ücret alınıyor.
Aynı zamanda ödeme geçen her gün telefon edilmez ki ben kardeşim. Telefonu açsan bir dert açmasan bir dert. Açtığın zaman karşında kaba bir müşteri hizmetleri temsilcisi "Ödeme yapılmamış neden? " ya da "Şu tarihe kadar ödeyin" gibi bankacılık ahlakına uymayan konuşmalarda bulunuyorlar.

Her gün niye arıyorsunuz tamam ben de biliyorum geciktiğini deyince de fırça atar gibi "yapacak bir şey yok, o şekilde oluyor" gibi bir cevapla karşılaşıyorsunuz. Böyle kaba saçma sapan bir bankacılık hizmetiyle daha önce hiç karşılaşmamıştım.

Etiketler :

Şube Personel Davranışı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 17 Haziran
  17:23

  Değerli Müşterimiz, sikayetvar.com sitesine ilettiğiniz mesajınızla ilgili 17 Haziran 2015 tarihinde telefon aracılığıyla Müşteri Temsilcimiz sizi bilgilendirmiştir.

  Saygılarımızla,
  TEB Önce Müşteri Hattı

 • 16 Haziran
  14:57

  Değerli Müşterimiz, sikayetvar.com sitesine ilettiğiniz mesajınız TEB Önce Müşteri Hattı tarafından incelenmeye başlamıştır. Mesajınızın inceleme ve sonuçlandırma sürecinde Müşteri Temsilcimiz sizi iletişim kanallarınızdan bilgilendirecektir.

  Saygılarımızla,
  TEB Önce Müşteri Hattı