TEB Çağrı Merkezi Şikayeti Geri Dönüş Biçimi!

Emre K. |

Çağrı merkezine bir konu hakkında şikayet bildirimi yaptım. Şikayet sonucu geri dönüşün telefon ile aranarak olmasını rica ettim. Çağrı merkezi temsilcisi de bunu özellikle şikayet içine yazdı.
1 hafta sonra geri dönüş için ben aradım. Bir şikayetim vardı ne oldu diye çözülmüş, size mail atılmış dendi. Bana gelmediğini söyledim direk verilen cevap biz gönderdik sizin mail adresleriniz de sorun vardır şeklinde. Daha önce defalarca sizden mail aldım ve alıyorum, mail adreslerim de bir sorun yok diyorum. Mantıklı bir cevap yok. Zaten geri dönüş çağrı olarak istememe rağmen neden mail ile geri dönüş yapılıyor açıklaması da yok. Baya bir araştırmadan sonra benim 3 sene önce kullanmayı bıraktığım mail adresine mailin gönderildiği tespit ediliyor. Hata bizde kuruşa bakmayın deniliyor. Ne garip dimi... ::) hata yaptık özür dileriz.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Emre K.
  15 Şubat
  11:44

  Gelen cevap... .
  Sayın emre keşaf,

  bizimle iletişim kurduğunuz için Türk Ekonomi Bankası olarak teşekkür ederiz.

  Sikayetvar.com aracılığıyla tarafımıza iletmiş olduğunuz mesajınıza istinaden size 12.02.2016 tarihinde telefon aracılığı ile bilgi verilmiştir.

  Talebinizin devam etmesi durumunda, bankamız yanıt tarihini izleyen altmış gün içinde Türkiye Bankalar Birliği nezdindeki Müşteri Şikayetleri Hakem Heyetine başvurabilirsiniz.

  Sizlere daha iyi hizmet sunabilmemiz için Bankamız ürün ve hizmetleriyle ilgili her türlü mesajınızı bizlerle paylaşmaya devam etmenizi rica ederiz.

  Çalışmalarınızda başarılar, sağlıklı ve mutlu günler dileriz.

 • 15 Şubat
  09:02

  Değerli Müşterimiz, sikayetvar.com sitesine ilettiğiniz mesajınız TEB Önce Müşteri Hattı tarafından incelenmeye başlamıştır. Mesajınızın inceleme ve sonuçlandırma sürecinde Müşteri Temsilcimiz sizi iletişim kanallarınızdan bilgilendirecektir.

  Saygılarımızla,
  TEB Önce Müşteri Hattı