Hakan D. Teşekkür Mesajı

Gerekli düzeltme işlemleri yapıldığı için teşekkür ederim.

TEB BP Bonus Kampanyası Oyunu!

Hakan D. |

Birçok Bonus kart kullanıcısı ve BP Akaryakıt müşterisinin de bildiği gibi 16.10.2015 – 15.11.2015 tarihleri arasında 3 defa 100 TL ve üzeri harcamaya 20 TL Bonus veriyordu. Ben Pendik/Kurtköy BP şubesinden bu tarihler arasında 3 defa 100 TL üzeri harcama yaptım ve bonus para puanı vermedi. Bankanın gerekçesi ise, karttan çekim yapılan pos makinesinin unvanı 'Global İnşaat Akaryakıt İstanbul TR' olarak geçiyor olması. Halbuki anlaşmalı BP istasyonları listesinde dahi bu şubeyi belirtmişler. Bonus artık Bonus vermemek için saçma sapan nedenler bulmaya başlamış. Sanırım bunu özellikle TEB yapıyor.

Etiketler :

Kredi Kart Kampanya-Puan

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Hakan D.
  23 Ocak
  01:54

  Gerekli düzeltme işlemleri yapıldığı için teşekkür ederim.

 • Hakan D.
  18 Kasım
  11:36

  18.11.2015 tarihinden TEB Önce Müşteri Hattı tarafından aradılar ve gerekli incelemeler yapılarak düzeltmelerin yapılacağı bilgisi aktarıldı. Bu şekilde hızlı bir geri bildirimden dolayı memnun kaldığımı belirtmek isterim. Fakat yinede teşekkür isteğimi işlemler gerçekleştiğinde yazacağım.

 • 16 Kasım
  12:58

  Değerli Müşterimiz, sikayetvar.com sitesine ilettiğiniz mesajınız TEB Önce Müşteri Hattı tarafından incelenmeye başlamıştır. Mesajınızın inceleme ve sonuçlandırma sürecinde Müşteri Temsilcimiz sizi iletişim kanallarınızdan bilgilendirecektir.

  Saygılarımızla,
  TEB Önce Müşteri Hattı