22 Ekim 2013

TEB Bonus Kartıma Total İndirimi Yansıtmadı!

TEB TOTAL Card ile TOTAL İstasyonlarında Toplam 30 TL İndirim kampanyasına katılmıştım. Kampanya 1 Ağustos - 15 Eylül 2013 tarihleri arasında TOTAL istasyonlarından ayrı günlerde 4 defa hatta hatırladığım 5 defa 75 TL ve üzeri benzin aldım.

Kazanılan indirim 16 - 30 Eylül 2013 arası sadece TOTAL istasyonlarında akaryakıt ya da otogaz alımlarında kullanılabilecektir. yazıyordu aldım bende ve Kazanılan indirimler 8 Ekim 2013 tarihinden itibaren ekstrelere yansıtılacaktır ama ekstrem çıktı gördüm ki indirim yapmamışlar.

Bütün sitelerde bununla ilgili şikayetler gördüm ve çok kötü bir kampanyaydı al 2 ay sonra takip et yaptı mı yapmadı mı Allah'tan not almıştım yoksa unutturacaklar. Ayıptır!

Uğur 60 Okunma

Cevaplar

  • Uğur22 Ekim 2013

    Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.teb.com.tr internet sitemize iletebilirsiniz.demişsin yazıyoruz ama dönen yok hatta telefonla bile müşteri temsilcileriniz düşmüyor 7 dakika hatta bekledik.

  • TEB Temsilcisi22 Ekim 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu konu işleme alınmış olup kendisine bilgi verilecektir. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.teb.com.tr internet sitemize iletebilirsiniz. TEB Önce Müşteri Hattı

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön