TEB Bonus Kartıma Total İndirimi Yansıtmadı!

Uğur Y. |

TEB TOTAL Card ile TOTAL İstasyonlarında Toplam 30 TL İndirim kampanyasına katılmıştım. Kampanya 1 Ağustos - 15 Eylül 2013 tarihleri arasında TOTAL istasyonlarından ayrı günlerde 4 defa hatta hatırladığım 5 defa 75 TL ve üzeri benzin aldım.

Kazanılan indirim 16 - 30 Eylül 2013 arası sadece TOTAL istasyonlarında akaryakıt ya da otogaz alımlarında kullanılabilecektir. yazıyordu aldım bende ve Kazanılan indirimler 8 Ekim 2013 tarihinden itibaren ekstrelere yansıtılacaktır ama ekstrem çıktı gördüm ki indirim yapmamışlar.

Bütün sitelerde bununla ilgili şikayetler gördüm ve çok kötü bir kampanyaydı al 2 ay sonra takip et yaptı mı yapmadı mı Allah'tan not almıştım yoksa unutturacaklar. Ayıptır!

Etiketler :

Kredi Kart Kampanya-Puan

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Uğur Y.
  22 Ekim
  16:58

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.teb.com.tr internet sitemize iletebilirsiniz.demişsin yazıyoruz ama dönen yok hatta telefonla bile müşteri temsilcileriniz düşmüyor 7 dakika hatta bekledik.

 • 22 Ekim
  15:31

  Müşterimizin iletmiş olduğu konu işleme alınmış olup kendisine bilgi verilecektir.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.teb.com.tr internet sitemize iletebilirsiniz.

  TEB Önce Müşteri Hattı