Sümeyye A. Teşekkür Mesajı

Teşekkürler, bonuslar buraya yazıldıktan kısa bir süre sonra yüklendi.

TEB BKM Express 30 TL Bonus Puanımı Yatırmadı!

Sümeyye A. |

900***** numaralı TEB müşterisiyim. Aralık ayı içerisinde gelen SMS'te ''20 Aralık 2015'e kadar Bonus kartınızı BKM Express'e tanımlayın ilk işlemi 30 TL ve üzeri yapın 30 TL Bonus kazanın'' ifadesi yazıyordu. Buna istinaden 18 Aralık 2015 tarihinde 30 TL'nin üzerinde işlem gerçekleştirdim. Ancak bahse konu banka 6 Ocak 2016 tarihinde 30 TL'yerine 10 TL Bonus yükledi.

Müşteri hizmetlerinden 2 defa şikayet kaydı oluşturmama rağmen, 10 TL yatırılmıştır zaten şeklinde cevap dönüldü. Fakat ben, ilgili bankadan SMS'te belirtildiği üzere kredi kartıma 30 TL Bonus yüklemesini talep ediyorum. TEB sevdiğim ve sürekli kullandığım bir banka idi fakat bu hareketi ile maalesef büyük bir eksi puan aldı.

Etiketler :

Kredi Kart Kampanya-Puan

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Sümeyye A.
  18 Ocak
  14:19

  Teşekkürler, bonuslar buraya yazıldıktan kısa bir süre sonra yüklendi.

 • Sümeyye A.
  18 Ocak
  14:12

  Buraya yazılmasa şikayet, sanırım bu mağduriyet ile ilgilenilmiyecekti. Yine de ilgilenildiği için teşekkür ederim.

 • 15 Ocak
  16:54

  Değerli Müşterimiz, sikayetvar.com sitesine ilettiğiniz mesajınızla ilgili 15 Ocak 2016 tarihinde telefon aracılığıyla Müşteri Temsilcimiz sizi bilgilendirmiştir.

  Saygılarımızla,
  TEB Önce Müşteri Hattı

 • 15 Ocak
  09:09

  Değerli Müşterimiz, sikayetvar.com sitesine ilettiğiniz mesajınız TEB Önce Müşteri Hattı tarafından incelenmeye başlamıştır. Mesajınızın inceleme ve sonuçlandırma sürecinde Müşteri Temsilcimiz sizi iletişim kanallarınızdan bilgilendirecektir.

  Saygılarımızla,
  TEB Önce Müşteri Hattı