Cemil K. Teşekkür Mesajı

Yapılan hatanın düzeltilmesinde emeği geçen herkese teşekkür eder iyi çalışmalar dilerim

TEB Bilgisizce Çekilen Ücret!

Cemil K. |

20.07.2015 tarihli TEB bonus platinium kredi kartımdan öğle saatlerinde 120 TL gibi bir ücret çekildi. Bu çekilen ücret dönem içi işlemler dahil olmak üzere güncel hesap detaylarında gözükmüyor. Müşteri temsizcilerini aradım güncel hesap bakiye düzeltme yapacağız dedi 30 dk içinde halledeceklerini söylediler 3 tane müşteri temsilciside uygunsuz ve yanlış bilgi verip ilgilenmediler ayrıca bunlardan şikayetçi olmakla birlikte kartımdan çekilen bu bilgisizce ücretin tarafıma iadesini, bu çirkin işlemin ben dahil TEB kullanıcılarına yaşatılmamasını, ücret iadesini çok ivedi bir şekilde yapıp tarafıma geri dönülmesini arz, rica ederim.

Etiketler :

Diğer Komisyonlar Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Cemil K.
  22 Temmuz
  18:17

  Yapılan hatanın düzeltilmesinde emeği geçen herkese teşekkür eder iyi çalışmalar dilerim

 • 22 Temmuz
  16:38

  Değerli Müşterimiz, sikayetvar.com sitesine ilettiğiniz mesajınızla ilgili 22 Temmuz 2015 tarihinde telefon aracılığıyla Müşteri Temsilcimiz sizi bilgilendirmiştir.

  Saygılarımızla,
  TEB Önce Müşteri Hattı

 • 22 Temmuz
  14:01

  Değerli Müşterimiz, sikayetvar.com sitesine ilettiğiniz mesajınız TEB Önce Müşteri Hattı tarafından incelenmeye başlamıştır. Mesajınızın inceleme ve sonuçlandırma sürecinde Müşteri Temsilcimiz sizi iletişim kanallarınızdan bilgilendirecektir.

  Saygılarımızla,
  TEB Önce Müşteri Hattı