TEB Bilgim Olmadan Kara Liste !

Hakan K. |

Babamın adına olan kredi kartına benim bilgim ve herhangi bir imzam olmadan ek kart gönderilmiş. Ödemeleri yıllar önce tamamlanmış fakat geç ödeme olduğu için ceza almış. Ve bu durumda ben hiçbir bankadan kredi alamıyorum. Merkez Bankası tarafından 5 yıllık güncellemeye alınmışım. TEB Şubesinden borcu yoktur kağıdı alıyorum bizimle alakanız yok diyorlar ama gittiğim her bankada TEB tarafından borçlusunuz uyarısı geliyor. bu saçmalığa bir son verin!

Etiketler :

Diğer

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Hakan K.
  13 Şubat
  02:41

  Aylar sonra bu mesajı internette görünce tekrardan bir cevap verme gereği duydum. Öncelikle beni arayıp "yapacak bir şey yok 5 yıl sonra kredi çekersiniz" diyen müşteri temsilcinizi kutlarım. Çok profesyonel bir yaklaşım sergiledi kendisi.

  1.Benim herhangi bir imzam, onayım yetkim olmadan ne cürretle üzerinde adım soyadım yazan bir kart çıkartılıyor? Bunu isteyen kim olursa olsun yapamazsınız.
  2.Madem bu kart çıkartıldı kullanan kullandı peki bunun icrasından karalistesine kadar neden ben sorumlu oluyorum. KKB raporum sizin yüzünüzden yerlerde. Yıllardır çalıştığım halde kredi çekemiyorum! 5 yıl kara listedeyim ve bunun sorumlusu sizin sorumsuzluğunuz.
  3.cüsü de size dava açıyorum!

 • 08 Ekim
  09:02

  Değerli Müşterimiz, sikayetvar.com sitesine ilettiğiniz mesajınız TEB Önce Müşteri Hattı tarafından incelenmeye başlamıştır. Mesajınızın inceleme ve sonuçlandırma sürecinde Müşteri Temsilcimiz sizi iletişim kanallarınızdan bilgilendirecektir.

  Saygılarımızla,
  TEB Önce Müşteri Hattı