27 Şubat 2013

TEB Bilgilerimi Veriyor!

Hergün Teb bankası aracılığıyla Asist Point ten aranıyorum. Devam eden poliçenizi kargo yapacağız diyor. Ev adresimi, Tc numaramı ve en önemlisi kredi kartı bilgilerimi biliyor. Benim devam eden bi poliçem olmadığı halde poliçemin yenilendiğini ve Kredi kartımdan tahsil edip ev adresime göndereceklerini söylüyor.

Teb bankasına sorguluyorum. Böyle bi poliçemin olmadığını ve Asist Pointle çalışmadıklarını söylüyor. Asist Point nasıl oluyor da benim kredi kartı bilgilerimi ev adresimi ve tc numaramı biliyor. Şaşırıyorum. Banka benim ve diğer kişilerin datalarını veriyor. Bu olaydan bunu anlıyorum.

İbrahim 72 Okunma

Cevaplar

  • TEB Temsilcisi28 Şubat 2013

    Daha önce iletmiş olduğunuz talebiniz incelenmektedir. Müşteri Yetkilimiz belirttiğiniz konu ile ilgili olarak tarafınıza ulaşacaktır. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.teb.com.tr internet sitemize iletebilirsiniz. TEB Önce Müşteri Hattı

  • İbrahim27 Şubat 2013

    TEB mail attım. Hatta şikayet hattınıda aradım. Şikayetimi bildirdim. Hep aynı şeyler söyleniyor. Biz kimseyle bilgileriniz yaplaşmıyoruz diyor. Nerden biliyorlar benim Teb kredi kart numaramı?

  • TEB Temsilcisi27 Şubat 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu konu işleme alınmış olup kendisine bilgi verilecektir. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.teb.com.tr internet sitemize iletebilirsiniz. TEB Önce Müşteri Hattı

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön