06 Mayıs 2013

TEB Bilgilendirmeden Poliçe Düzenlediler!

TEB bankasından 2011 Haziran ayından itibaren konut kredisi kullandım. Bir sene sonra cep telefonuma gelen mesajla DASK, yangın sigortası ve ferdi hayat sigortası olarak 3 adet poliçenin yenilendiğini ve 500 L borcum olduğu söylendi. Banka beni aramadı, sormadı bir de mesajla borç bildirdi. Ayriyeten bu poliçeleri adresime gönderebilirlerdi ama göndermediler.

Çok ilgisiz bir banka. Öyle ki konut kredimi yapılandırırken başka bir bankaya geçebilirim. Çünkü kendilerini aramak imkansız. 444' lü numaradan yapılandırma ile ilgili bilgi alamıyorsunuz.Şube hiç bir zaman cevap vermiyor. Sitelerinden şikayet formu doldurdum, aramadılar bile.

Mine 135 Okunma

Cevaplar

  • Mine18 Mayıs 2013

    Poliçelerle ilgili ise dilekçe vermem gerekliymiş. Banka beni önceden bilgilendirmediği için de özür dilediler. Fakat poliçelerden, zorunlu olmayanları yaptırmak istemememle ilgili -dilekçe versem bile- kabul edileceği belli değil.Henüz sonuç aldığımı söyleyemem.

  • Mine'nin Teşekkür Mesajı18 Mayıs 2013

    Telefona cevap verme konusunda bankanın genel politikasını değiştirmesi veya şubelere daha çok müşteri yetkilisi koyması gerekiyor. Aradığınızda bir operatöre bağlanabilmelisiniz. Bu hafta tekrar aradığımda şube telefonu cevap vermedi. Yapılandırma konusunda beni aradılar ve dosya masrafı almadan kredimi yapılandırdılar. Teşekkür ederim.

  • TEB Temsilcisi06 Mayıs 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu konu işleme alınmış olup kendisine bilgi verilecektir. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.teb.com.tr internet sitemize iletebilirsiniz. TEB Önce Müşteri Hattı

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön