14 Şubat 2014

TEB Bilgi Eksikliği Ve Yanlış Yönlendirme!

TEB'in 92529842 numaralı müşterisiyim. Her yerde Yeni Altın Çağı uygulamasına ilişkin reklamlar yapmaktadır. Bu bankaya güvenerek söz konusu altın dönüşüm işlemini yaptırmak üzere İş yerimden izin alıp 13.02.2014 günü Aksaray TEB Şubesine gittim. Ancak oradaki personel böyle bir uygulamalarının olmadığını ve Nuruosmaniye ve Kuyumcukent Şubelerinden ancak 1 kg ve üzeri 24 ayar altın kabul ettiklerini belirttiler.

Halbuki daha öncesinde müşteri hizmetlerini arayıp söz konusu uygulama hakkında teyit almıştım. Bunun üzerine tekrar müşteri hizmetlerini aradım ve yardımcı olmalarını istedim ancak kendilerini şubeleriyle paralel doğrultuda cevapladılar. Aldığım izne mi yanayım bu bankaya güvendiğime mi?

Salih 181 Okunma

Cevaplar

  • Salih 26 Şubat 2014

    Herhangi bir özür girişimi beri dursun birde böyle bir telefon kaydınız yok diyerek dönüş yaptılar tenezzül edip mesajla. Çözüm anlayışları çok başarılı. şikayetimde de internet sayfalarından alınmış yeni altın çağı hesabına ait ilanı paylaştım. Açıkça diyorum ki Şube personeliniz bilgisiz bu işlemi şubeden yapmıyorlar. Siz bana kalkıp ses kaydı bulunmadı diyorsunuz.

  • TEB Temsilcisi14 Şubat 2014

    Müşterimizin iletmiş olduğu konu işleme alınmış olup kendisine bilgi verilecektir. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.teb.com.tr internet sitemize iletebilirsiniz. TEB Önce Müşteri Hattı

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön