19 Şubat 2015

TEB Benim Evim Poliçesi Habersiz Yenilenmiş.

2009 yılında Kayseri Sanayi TEB şubesinden ev kredisi çektik. Bize zorunlu olarak yapılması gerektiği iletilen benim evim poliçesi her yıl yeniden tarafımızın bilgisi olmadan yenilenip bize borç çıkarılmıştır. Zorunlu olduğu olduğu söylenen sigortanın aslında zorunlu olmadığını öğrenmiş bulunmaktayım. Bu poliçemi iptal ettirip geriye dönük poliçelerinde tarafımıza iade edilmesini istiyorum. Yasal olarak işlemleri başlatacağım. Acaba bu konu hakkında bilgisi olan varsa yardımcı olabilir mi? Bankayı aradığımda kaçamak cevaplar veriliyor net bir cevap almamaktayım.

Murat 309 Okunma

Cevaplar

  • Murat19 Şubat 2015

    Şikayetvar ' yapılan bu konu ilgili bir çok şikayet bulunmakta ve firmanız aynı yanıtı vermektedir. Okuduklarımdan anladığım kadarı ilede sizlerin çözüm için bir çaba harcamadığınız görüşündeyim. Çözümle ilgili daha açıklayıcı bir bilgilendirme yaparsanız sevinirim.

  • TEB Temsilcisi19 Şubat 2015

    Değerli Müşterimiz, sikayetvar.com sitesine ilettiğiniz mesajınız TEB Önce Müşteri Hattı tarafından incelenmeye başlamıştır. Mesajınızın inceleme ve sonuçlandırma sürecinde Müşteri Temsilcimiz sizi iletişim kanallarınızdan bilgilendirecektir. Saygılarımızla, TEB Önce Müşteri Hattı

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön