18 Kasım 2015

TEB Bankamatikler Sorunlu!

Denizli'de yaşıyorum. Bana yakın olan 3 tane TEB bankamatiği var (Yakın dediğim en az 1 km). Ne zaman para çekecek olsam bankamatik ya arızalı oluyor ya paramı vermiyor. Mutlaka 2 bankamatik geziyorum. 3. bankamatikte de aynı olayı yaşayacağımı bildiğim için gitmiyorum. Bankamatikler yüzünden en az 5 defa müşteri temsilcisini aramışımdır. Hala bir çözüm üretebildiklerini göremiyorum. Bu kartı gezip kredi kartı satmaya çalışanlar aracılığıyla almıştım. Onlar bana öğrenci olduğum için hesap işletim ücreti alınmayacağını söylemişlerdi fakat 2 sene sonra 3 ayda 1 benden 30 TL hesap işletim ücreti kesilmeye başladı (Kartı 4 senedir kullanıyorum). Bu kartı aldığım güne pişmanım.

Hazel 99 Okunma

Cevaplar

  • Hazel 19 Kasım 2015

    Ne zaman çağrı merkezini arasam müşteri temsilcisine bağlanmak için en az 10 dk bekliyorum. Müşteri temsilcisine bağlanmak için kayıp çalıntı bildirimini kullanıyorum. Sebebi o band kaydındaki kadına müşteri temsilcisine bağlanmak istediğimi anlatamamam. Bankacılığı yapamayacaksanız girişimde bulunmayın. Kesmeyeceğim deyip kestiğiniz hesap işletim ücretlerinden çağrı merkezinize 5 10 adam daha alın da sinir katsayımız daha fazla yükselmesin. O kredi kartı satanlara evet dediğim güne lanet olsun! Bu bankayı da ömrüm boyunca sabote edeceğim. Sizin yüzünüzden olan paramı çekemiyorum, çekemediğim için faturalarımı ödeyemiyorum. Senin gibi banka olmaz olsun TEB! Dip not: Bu şikayetimin devamıdır.

  • TEB Temsilcisi18 Kasım 2015

    Değerli Müşterimiz, sikayetvar.com sitesine ilettiğiniz mesajınız TEB Önce Müşteri Hattı tarafından incelenmeye başlamıştır. Mesajınızın inceleme ve sonuçlandırma sürecinde Müşteri Temsilcimiz sizi iletişim kanallarınızdan bilgilendirecektir. Saygılarımızla, TEB Önce Müşteri Hattı

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön