TEB Bankamatik Hatası...

Taner Ö. |

1 Aralık 2015 'te öğle saatlerinde bankamatikten (TEB müşterisi değilim) kartsız işlemi kullanarak arkadaşımın banka hesabına t. c. Kimlik numaramı kullanarak havale gönderdim. Havale hesaba geçmemiş. Ertesi gün bankaya gittim, çalışanlar merkezi aramamı söylediler ve bankadan merkezi aradım.

Telefondaki yetkili hesap sahibinin araması gerektiğini söyledi. Parayı gönderen benim 5 TL masrafını ödeyen benim neden hesap sahibi aramak zorunda? Bu birinci saçmalık. İkinci saçmalık 1-2 günde hesaba aktarılacağı söylenmiş tam 1 hafta oldu hala para ortada yok. Arkadaşım merkezi bugün yine arayıp neden geç kalındığını sorunca 1 hafta sürmesinin normal olduğunu söylemişler. Bu kadar kötü bankacılık olmaz.

Etiketler :

ATM İşlem Hatası Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Taner Ö.
  08 Aralık
  17:18

  Saat 17:15 banka yine iletişime gecmedi. Herhangi bir mail ya da bilgi yok. bugün 8. gün

 • Taner Ö.
  08 Aralık
  11:09

  Acilen iletişime gecilmesini onemle istiyorum. Çünkü 1 hafta içinde gecilmedi. t.c. numaram ile havaleyi yatirdim bu kadar uzun bir incelemeyi beklemek zorunda değilim. Konsolosluk randevu vize ücreti yatiralacakti sizin yuzunuzden 1 hafta ertelendi ve bu yüzden noele yakin pahalı ucak bileti almak zorunda kalacagim. Dalaman - İstanbul ucak ucretide haliyle artmis durumda.
  Lutfen bugün 14:00 a kadar problemi cozun ve şubeden paramı alayim

 • 08 Aralık
  09:41

  Değerli Müşterimiz, sikayetvar.com sitesine ilettiğiniz mesajınız TEB Önce Müşteri Hattı tarafından incelenmeye başlamıştır. Mesajınızın inceleme ve sonuçlandırma sürecinde Müşteri Temsilcimiz sizi iletişim kanallarınızdan bilgilendirecektir.

  Saygılarımızla,
  TEB Önce Müşteri Hattı