TEB Banka Sgorta İşlemi!

Ahmet T. |

Ben 17.04.2015 tarihinde Türkiye ekonomi Bankası'ndan 84 ay vade ile 150.000 TL bir konut kredisi kullandım. Banka bu miktar için bana 1864 TL bir hayat sigortası poliçesi yaptırdı. 15.06.2015 tarihinde ben bankaya 16.250 TL bir ara ödeme yaptım ve taksitlerimi 2.880 TL olacak şekilde 60 aya çektim, şimdi benim talebim hayat sigortası poliçesinin buna göre tanzim edilmesidir. Yani ortalama 698 TL'nin bana iade edilmesi gerekmektedir. Ayrıca zorunlu olarak tarafıma yaptırılan benim evim sigortası poliçesinin de iptal edilip parasının hesabıma iadesini istiyorum.

Etiketler :

Sigorta İşlemleri Şube Kredi İşlemleri

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ahmet T.
  08 Temmuz
  17:21

  Hayatta iki şeyden uzak durmak lazım biri BNP Paribas Cardif Sigorta a. ş. Diğeri Türk ekonomi bankası a. ş. Çünkü bu iki kuruluş kol kola verip bu ülkeyi ve mağdur vatandaşları soyuyorlar ve her türlü dalavereyi yapıyorlar

 • Ahmet T.
  07 Temmuz
  14:01

  TEB mağdur etmeye devam ediyor ben hakkımı istiyorum

 • Ahmet T.
  27 Haziran
  16:17

  TEB\'den Bir Hizmet Almayı Düşündüğünüzde Bir Kere Daha Düşünmenizi Tavsiye Ederim Ben Yandım Siz Yanmayın

 • Ahmet T.
  23 Haziran
  15:44

  TEB vatandaşın cebine gözünü dikmiş TEB hakkında birçok şikayet vardır bunların hangisi giderildi

 • Ahmet T.
  23 Haziran
  15:43

  TEB mağdur etmeye devam ediyor

 • Ahmet T.
  23 Haziran
  15:39

  Bu banka insanları mağdur etmekten başka bir şey bilmez zalim tüccarlığın hakkını tam olarak vermektedir cevap vermeye dahi tenezzül etmiyor. Ben ortalama 698 TL\'nin bana iade edilmesi gereken paramı. Ve zorunlu olarak tarafıma yaptırılan benim evim sigortası poliçesinin de iptal edilip parasının hesabıma iadesini istiyorum.

 • Ahmet T.
  19 Haziran
  17:54

  TEB\'in bana verdiği cevap budur

  Sayın ahmet tekin,
  bizimle iletişim kurduğunuz için Türk Ekonomi Bankası olarak teşekkür ederiz.
  teb Önce Müşteri Hattı na iletmiş olduğunuz hayat poliçenizin düzeltilmesi ve Benim Evim poliçenizin iptal edilmesi ile ilgili talimatınızı kredi kullanmış olduğunuz Ofis Şubenize iletmenizi rica ederiz.
  Sizlere daha iyi hizmet sunabilmemiz için Bankamız ürün ve hizmetleriyle ilgili her türlü mesajınızı bizlerle paylaşmaya devam etmenizi rica ederiz.
  Çalışmalarınızda başarılar, sağlıklı ve mutlu günler dileriz.
  Saygılarımızla,
  türk Ekonomi Bankası a. ş.
  Bu cevabından dolayı TEB\'i kınıyorum ben daha önce söz konusu şubeden olumsuz cevap aldım ki burada yazdım anlaşılan TEB insanları mağdur etmeyi prensip edinmiştir ben hakkımı istiyorum benim için düzenlenen hayat sigortası poliçesi 84 ay içindi ben taksitlerimi 60 aya indirdim 150000 TL içindi şimdi 134000 TL olmuştur ben aradaki farkı istiyorum ayrıca Benim evim sigortasını da istemiyorum onun tümden iptalini ve paramın iadesini istiyorum lütfen kaçamak cevaplar vermeyin

 • Ahmet T.
  18 Haziran
  12:34

  Standart bir cevaptır

 • 18 Haziran
  10:23

  Değerli Müşterimiz, sikayetvar.com sitesine ilettiğiniz mesajınız TEB Önce Müşteri Hattı tarafından incelenmeye başlamıştır. Mesajınızın inceleme ve sonuçlandırma sürecinde Müşteri Temsilcimiz sizi iletişim kanallarınızdan bilgilendirecektir.

  Saygılarımızla,
  TEB Önce Müşteri Hattı