TEB Ayrımcılık Yapıyor.

Osman Nuri Ö. |

TEB'den ben ve babam ayrı ayrı yaklaşık 4-5 yıl kadar önce kredi çektik. Malum bu kredilerle ilgili dosya masrafları artık geri alınabiliyor. Bu sebeple de ben geçen sene kredi ile ilgili dosya masrafı dekontunu bankadan istedim aldım. Buraya kadar her şey normal fakat bugün babam gitmiş bankaya, dosya masrafını gösterir dekontu istemiş bu dekont için kendisinden 52,5 tl kadar bir para istemişler. Bunun resmen bir ayrımcılık ve haksız yere alınan bir para olduğunu düşünüyorum. Yetkililerden bu sorunun düzeltilmesini önemle rica ediyorum.

Etiketler :

Diğer Komisyonlar Kredi Masrafları Şube Kredi İşlemleri

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Osman Nuri Ö.
  08 Ekim
  00:57

  TEB firması bana bir e-mail yolladı. Diyorlarki bir sayfa dekont için 52.5 tl para vereceksiniz. TEB Bankasını kullananlar iyi düşünsün diyorum. Ben artık kesinlikle önünden bile geçmem

 • Osman Nuri Ö.
  08 Ekim
  00:56

  TEB bankası tarafıma bir bilgilendirme maili yolladı. Bu mailde diyorki ücretlendirmeler için dosya-masraflar kısmına bakınız. Saçmalığa bakın hele bir sayfa dekont için 52.5 tl para istiyorlar.

 • 01 Ekim
  10:29

  Değerli Müşterimiz, sikayetvar.com sitesine ilettiğiniz mesajınız TEB Önce Müşteri Hattı tarafından incelenmeye başlamıştır. Mesajınızın inceleme ve sonuçlandırma sürecinde Müşteri Temsilcimiz sizi iletişim kanallarınızdan bilgilendirecektir.

  Saygılarımızla,
  TEB Önce Müşteri Hattı