TEB ATM'si Paramı Yuttu!

Pervin K. |

Dün zar zor bulduğum TEB şubelerinden birinde ATM para yuttu. Bununla ilgili olarak ne şubedekiler ne de telefon bankacılığındakiler anında bir çözüm üretemediler. Sürekli aynı cümleyi kurup durmaları da cabası. Bu devirde bankaların bu denli çözüm odaklı olmaktan uzak olmalarını anlayamıyorum.

ATM ile aramda 25 cm varken sıkışan paramı bana geri verecek bir kişi bile yok. Güvenlik görevlilerini bu konuda yetkilendirebilirler. Bugüne kadar kredi kartı kullanıcısı olarak bir gün bile gecikme yaşatmamışımdır. O yatırdığım para ile EFT yapacaktım. Bana 10 gün içinde hesabıma geçebileceğinden söz ediyorlar. Kabul edilebilir bir durum kesinlikle değil.

Etiketler :

ATM Para Yutma Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Pervin K.
  22 Eylül
  18:46

  Merhabalar,

  Hepsi için sıfırı işaretlidim çünkü; ben bu durumla ilgili gerginliği yaşarken banka personelinden hiç bir detek görmedim.Gişedekiler dahil onların arkasındakiler de dahil hepsi telefon konuşmamı duymalarına rağmen hanfendi buyrun sorun neyse bir de biz dinleyelim, bir çayımızı için gibisinden konuşmadılar bile.Evet ertesi gün ya da sonraki gündü tam hatırlamıyorum para hesabımdaydı ama hiç bir ilgi alaka göremedim.Sürekli aynı şey itekrarlayı durdular.En yoğun çalıştığım bankadan bunu beklemezdim.

 • 19 Eylül
  15:14

  Müşterimizin iletmiş olduğu konu işleme alınmış olup kendisine bilgi verilecektir.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.teb.com.tr internet sitemize iletebilirsiniz.

  TEB Önce Müşteri Hattı