19 Eylül 2013

TEB ATM'si Paramı Yuttu!

Dün zar zor bulduğum TEB şubelerinden birinde ATM para yuttu. Bununla ilgili olarak ne şubedekiler ne de telefon bankacılığındakiler anında bir çözüm üretemediler. Sürekli aynı cümleyi kurup durmaları da cabası. Bu devirde bankaların bu denli çözüm odaklı olmaktan uzak olmalarını anlayamıyorum.

ATM ile aramda 25 cm varken sıkışan paramı bana geri verecek bir kişi bile yok. Güvenlik görevlilerini bu konuda yetkilendirebilirler. Bugüne kadar kredi kartı kullanıcısı olarak bir gün bile gecikme yaşatmamışımdır. O yatırdığım para ile EFT yapacaktım. Bana 10 gün içinde hesabıma geçebileceğinden söz ediyorlar. Kabul edilebilir bir durum kesinlikle değil.

Pervin 105 Okunma

Cevaplar

  • Pervin 22 Eylül 2013

    Merhabalar, Hepsi için sıfırı işaretlidim çünkü; ben bu durumla ilgili gerginliği yaşarken banka personelinden hiç bir detek görmedim.Gişedekiler dahil onların arkasındakiler de dahil hepsi telefon konuşmamı duymalarına rağmen hanfendi buyrun sorun neyse bir de biz dinleyelim, bir çayımızı için gibisinden konuşmadılar bile.Evet ertesi gün ya da sonraki gündü tam hatırlamıyorum para hesabımdaydı ama hiç bir ilgi alaka göremedim.Sürekli aynı şey itekrarlayı durdular.En yoğun çalıştığım bankadan bunu beklemezdim.

  • TEB Temsilcisi19 Eylül 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu konu işleme alınmış olup kendisine bilgi verilecektir. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.teb.com.tr internet sitemize iletebilirsiniz. TEB Önce Müşteri Hattı

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön