TEB ATM'de Sıkışan Paramı Geri Alamıyorum.

Efe Berk U. |

12 Haziran 2015 Cuma günü saat 2 ile 3 arasında (İstanbul/Küçükçekmece) Cennet'e PayPal Nakit kartıma para yüklemeye gittim. Bankalar caddesindeki TEB ATM'sinden kartıma 35 TL yükledim. Bankamatik parayı çekti, kartı çıkardı. Bende kartı alıp eve gittim. Eve geldiğimde 5288 ***24 3638 numaralı PayPal Nakit kartıma paranın yüklenmemiş olduğunu gördüm. Eve geldiğimde saat 3'tü. Bende 1-2 saat beklemeye karar verdim fakat para kartımın bakiyesine hala yüklenmedi. Ondan sonra PayPal'a mesaj attım, beni aradılar gereği yapıldı akşam sayımdan sonra kartınıza para yüklenecektir diye. Aradan bir gün geçti ama hala kartıma para yüklenmedi. Acil birşeyler almam gerekiyor ama alamıyorum.

Etiketler :

ATM Para Yutma

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Efe Berk U.
  14 Haziran
  20:09

  Arkadaşlar TEB gerçekten çok kotu bir firma adamlar ulaşacağız vs.. dediler kaç gün oldu hiç mesaj veya arama vs.. gelmedi. Ama benim işim geçti onlar yüzünden çok iyi bir fırsat kaçırdım.

 • 13 Haziran
  14:42

  Değerli Müşterimiz, sikayetvar.com sitesine ilettiğiniz mesajınız TEB Önce Müşteri Hattı tarafından incelenmeye başlamıştır. Mesajınızın inceleme ve sonuçlandırma sürecinde Müşteri Temsilcimiz sizi iletişim kanallarınızdan bilgilendirecektir.

  Saygılarımızla,
  TEB Önce Müşteri Hattı

 • Efe Berk U.
  13 Haziran
  14:07

  12 Haziran 2015 Cuma günü saat 2 ile 3 arasında (İstanbul/Küçükçekmece) Cennet\'e PayPal Nakit kartıma para yüklemeye gittim. Bankalar caddesindeki TEB ATM sinden kartıma 35 TL yükledim. Bankamatik parayı çekti, kartı çıkardı. Ben de kartı alıp eve gittim. Eve geldiğimde 5288 2300 4324 3638 numaralı PayPal Nakit kartıma paranın yüklenmemiş olduğunu gördüm. Eve geldiğimde saat 3\'tü. Bende 1-2 saat beklemeye karar verdim fakat para kartımın bakiyesine hala yüklenmedi. Ondan sonra PayPal\'a mesaj attım, beni aradılar gereği yapıldı akşam sayımdan sonra kartınıza para yüklenecektir diye. Aradan bir gün geçti ama hala kartıma para yüklenmedi. Acil bir şeyler almam gerekiyor ama alamıyorum.