18 Mart 2016

TEB ATM'de Sıkışan Paramı Banka Geri Vermiyor!

22.02.2016 tarihinde, saat:19:00'da TEB ATM'sinden kartsız işlem olarak havale yapmak istediğim parayı işlem sırasında iptal ettim ve param ATM'de sıkıştı. Konuyla ilgili defalarca müşteri hizmetlerini aradım, defalarca şubeye gittim fakat her seferinde yanlış yönlendirildim. Şimdiyse en son olarak havale yapacağım kişinin imzası olmadan işlem yapılamıyor diye cevap alıyorum. Konuyla ilgili müşteri hizmetleriyle yapmış olduğum telefon görüşmeleri dinlenebilir. Konuyla ilgili problem çözülmediği takdirde, TEB'i mahkemeye vereceğim. Ne hakkınız var benim paramı alıkoymaya.

Cihangir 97 Okunma

Cevaplar

  • Cihangir 21 Mart 2016

    Sn. İlgili, tEB bankası konuyla ilgili herhangi bir açıklayıcı bilgilendirme yapmadı. Sırf, şikayete olumlu cevap verebilmek için bir yanıt yazmış. 1 aydır sorun çözülemedi. TEB bankasını kullandığım için pişmanım.

  • TEB Temsilcisi18 Mart 2016

    Değerli Müşterimiz, sikayetvar.com sitesine ilettiğiniz mesajınız TEB Önce Müşteri Hattı tarafından incelenmeye başlamıştır. Mesajınızın inceleme ve sonuçlandırma sürecinde Müşteri Temsilcimiz sizi iletişim kanallarınızdan bilgilendirecektir. Saygılarımızla, TEB Önce Müşteri Hattı

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön