TEB ATM'de Sıkışan Paramı Banka Geri Vermiyor!

Cihangir D. |

22.02.2016 tarihinde, saat:19:00'da TEB ATM'sinden kartsız işlem olarak havale yapmak istediğim parayı işlem sırasında iptal ettim ve param ATM'de sıkıştı. Konuyla ilgili defalarca müşteri hizmetlerini aradım, defalarca şubeye gittim fakat her seferinde yanlış yönlendirildim. Şimdiyse en son olarak havale yapacağım kişinin imzası olmadan işlem yapılamıyor diye cevap alıyorum. Konuyla ilgili müşteri hizmetleriyle yapmış olduğum telefon görüşmeleri dinlenebilir. Konuyla ilgili problem çözülmediği takdirde, TEB'i mahkemeye vereceğim. Ne hakkınız var benim paramı alıkoymaya.

Etiketler :

ATM Para Yutma Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Cihangir D.
  21 Mart
  11:05

  Sn. İlgili,

  tEB bankası konuyla ilgili herhangi bir açıklayıcı bilgilendirme yapmadı. Sırf, şikayete olumlu cevap verebilmek için bir yanıt yazmış. 1 aydır sorun çözülemedi. TEB bankasını kullandığım için pişmanım.

 • 18 Mart
  09:16

  Değerli Müşterimiz, sikayetvar.com sitesine ilettiğiniz mesajınız TEB Önce Müşteri Hattı tarafından incelenmeye başlamıştır. Mesajınızın inceleme ve sonuçlandırma sürecinde Müşteri Temsilcimiz sizi iletişim kanallarınızdan bilgilendirecektir.

  Saygılarımızla,
  TEB Önce Müşteri Hattı