TEB ATM'de Sıkışan Para...

Fahri G. |

21.06.2016 tarihinde İstanbul/Kartal Topselvi Caddesi üzerindeki ATM ile para yatırma işlemi gerçekleştiriyordum. ATM para sıkışması hatası verdi ve arkasından kartı geri iade etti. Lakin parayı geri iade etmediği gibi hesabıma da yatırmadı. Telefonla kayıt açıldı, işlem başlatıldığı söylendi ama günlerdir ses soluk yok. Bugün (24.06.2016) itibariyle 4 gün oldu ama halen mağduriyet giderilemedi.

Bankacılıkta müşteri memnuniyetinin önemsenmediği ve ATM arızalarıyla başa çıkamayan bir banka olduğuna defalarca şahit oldum. Daha önce çalıştığım diğer bankalar gibi mağduriyet giderme düşüncesinden yoksun bu bankayı anlayamıyorum. Kaç günde sorunu çözecekler artık merak etmeye başladım. Sanırım ATM ekipleri de hem yetersiz hem vasıfsız. Bu bankayla çalıştığıma bin pişman oldum. Bir an evvel toparlanmalı ve müşteri memnuniyetini sağlamalılar.

Etiketler :

ATM İşlem Hatası ATM Kart Yutma

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 27 Haziran
  14:41

  Değerli Müşterimiz, sikayetvar.com sitesine ilettiğiniz mesajınızla ilgili 27 Haziran 2016 tarihinde telefon aracılığıyla Müşteri Temsilcimiz sizi bilgilendirmiştir.

  Saygılarımızla,
  TEB Önce Müşteri Hattı

 • 25 Haziran
  10:30

  Değerli Müşterimiz, sikayetvar.com sitesine ilettiğiniz mesajınız TEB Önce Müşteri Hattı tarafından incelenmeye başlamıştır. Mesajınızın inceleme ve sonuçlandırma sürecinde Müşteri Temsilcimiz sizi iletişim kanallarınızdan bilgilendirecektir.

  Saygılarımızla,
  TEB Önce Müşteri Hattı