04 Ekim 2013

TEB ATM'de Kalan Paramı Hala İade Etmedi!

Benim eylül 11'inde Bahçelievler Yayla bağımsız ATM'sinde, ATM 130 TL paramı yuttu. Parayı geri vermedi. TEB müşteri hizmetlerini aradım tamam biz halledeceğiz, paranızı hesabınıza yatıracağız dediler. 5 gün sonra 30 TL yatırdılar. 100 TL yok.

Aradım tekrar "işte şikayet alalım dediler, şikayet formu oluşturduk sonucu 1 hafta sonra kendim arayarak öğrendim. Bu bir haftalık süreçte de her gün ben arıyordum. Bir kere aramadılar. 1 hafta sonra sonuç geldi. Sonuç = Kişinin tekrardan şikayet talebinin alınması.

Bu nasıl mantıksız bir sonuçtur ya. Zaten şikayet etmişim. Resmen dalga geçiyorlar. 100 TL'mi hala geri vermediler.

İbrahim 96 Okunma

Cevaplar

  • İbrahim08 Ekim 2013

    Kaç gün geçti hala bir haber yok. TEB sadece 2 cümle kuruyor. Şikayet sonucunuzu aldık, En kısa sürede sonuçlanacak. Başka hiçbir şey bildikleri yok. Bankacılık anlayışları sıfır. MÜşteriye ilgisizlik sıfır. Çözüm yolu bulma sıfır. Sadece kalıplaşmış kelimelerle konuşuyorlar. Kesinlikle TEB bankasıyla çalışmayın.

  • TEB Temsilcisi04 Ekim 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu konu işleme alınmış olup kendisine bilgi verilecektir. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.teb.com.tr internet sitemize iletebilirsiniz. TEB Önce Müşteri Hattı

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön