Harun K. Teşekkür Mesajı

İlginiz için teşekkür ederim

TEB ATM Para Sıkışma Sorunu ve Paranın Geri Yatmaması.

Harun K. |

16 Kasım 2015 günü Diyarbakır Silvan ilçesinde tek olarak bulunan TEB ATM'sine 1000 lira para yatırdım. Yatırdığım paralardan 100 lirasını kabul etmedi ve parayı geri verirken para yatırma haznesine para sıkıştı. Aynı gün müşteri hizmetlerini arayarak durumu bildirdim. Birkaç gün sonra hesabıma 900 lira yattığını gördüm. 20 Kasım'da tekrar müşteri hizmetlerini aradım ve yatırmış olduğum paranın 1000 lira olduğunu 100 liranın ATM'de sıkıştığını ancak hesabıma 900 lira yatırıldığını söyledim. Tekrar kayıt oluşturdular. Aradan sekiz gün geçti ve hesabıma hala para yatmadı. 28 Kasım'da tekrar aradım ve açılan kaydın sonuçlandırılmadığını söylediler. Bugün tekrar aradım hala sonuçlanmamış.

Etiketler :

ATM Para Yutma Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Harun K.
  05 Aralık
  16:12

  İlginiz için teşekkür ederim

 • 04 Aralık
  15:47

  Değerli Müşterimiz, sikayetvar.com sitesine ilettiğiniz mesajınızla ilgili 4 Aralık 2015 tarihinde telefon aracılığıyla Müşteri Temsilcimiz sizi bilgilendirmiştir.

  Saygılarımızla,
  TEB Önce Müşteri Hattı

 • 03 Aralık
  16:28

  Değerli Müşterimiz, sikayetvar.com sitesine ilettiğiniz mesajınız TEB Önce Müşteri Hattı tarafından incelenmeye başlamıştır. Mesajınızın inceleme ve sonuçlandırma sürecinde Müşteri Temsilcimiz sizi iletişim kanallarınızdan bilgilendirecektir.

  Saygılarımızla,
  TEB Önce Müşteri Hattı