Sevinc K. Teşekkür Mesajı

İlginize çok teşekkür eder saygılarımı sunarım.

TEB ATM Mağduriyeti!

Sevinc K. |

05.09.2016 tarihinde saat 20:00 sularında Kayaşehir AVM içinde TEB ATM''den 900.00 TL'yi aşamaları takip ederek yatırdım. Son aşama ekranda işleminiz başarıyla gerçekleşti olarak çıktı. Makbuz almak istediğimde ise üzgünüz fiş veremiyoruz yazdı. Daha önce aynı ATM'den defalarca ödeme yaptım ve her seferinde ödeme yaptığıma dair fişimi aldım. 2 gün sonra paranın kartıma yatmadığını gördüm ve müşteri hizmetlerini arayarak durumu arz ettim. ATM'nin açılınca fazla para çıkması durumunda paranın karta yatırılacağı söylendi ve 2 gün boyunca arayarak takip ettim bugün akşam saatlerinde verilen bilgi şu oldu kamera kayıtları incelenmiş olup işlem sırasında ekranda yatırdığım parayı onaylıyor musunuz sorusuna benim hayırı cevaplamış olduğumu ve 3. bir kişi tarafından paranın alındığını benim savcılık yoluyla hakkımı arıyabileceğimi söylediler. Mağduriyetimi bankanın gidermesini talep ediyorum.

Etiketler :

ATM İşlem Hatası

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Sevinc K.
  19 Eylül
  15:09

  İlginize çok teşekkür eder saygılarımı sunarım.

 • Sevinc K.
  10 Eylül
  14:45

  Eklemek istedim ve emin olduğum bir şey daha var bunu da belirtmek isterim. ATM'den işlemi bitirince ana menüye dönerek kart sorgulama yapmak istedim bunun için tekrar ana menüye döndüm en azından 1 dk kadar orada vakit gecirmiş olmalıyım. Dolayısıyla ATM ödemeyi geri vermiş olsa bulunduğum süre içinde muklaka görürüdüm. İlginize teşekkür ederim

 • 10 Eylül
  09:32

  Değerli Müşterimiz, sikayetvar.com sitesine ilettiğiniz mesajınız TEB Önce Müşteri Hattı tarafından incelenmeye başlamıştır. Mesajınızın inceleme ve sonuçlandırma sürecinde Müşteri Temsilcimiz sizi iletişim kanallarınızdan bilgilendirecektir.

  Saygılarımızla,
  TEB Önce Müşteri Hattı