TEB ATM Kartımı Yuttu.

Volkan Ü. |

TEB'in Bahçelievler Barbaros Cadde'sinde bulunan ortak ATM'sine yurt dışında hizmet veren bankamın banka kartını sokarak şifremi girdim. Ardından para çekme dedim. Tutarı seçtikten sonra parayı saydı parayı ve kartı vermedi. Kartınıza el konulmuştur yazısı çıktı. Daha sonra müşteri hizmetlerini aradım. Durumu anlattım Bahçelievler şubesine en kısa zamanda kartınız gönderilecektir dendi. 4 gün oldu müşteri hizmetlerini aradım ortada ne kart var ne para. Şubeyi arıyorum hiç kimsenin hiçbir şeyden haberi yok. Acil bir durum olsa yanmıştık.

Etiketler :

ATM Kart Yutma

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Volkan Ü.
  26 Haziran
  16:11

  Bügün beni TEB önce müşteri hattından aradılar. Onca zaman sonra ben kartımı geri almayı beklerken bana verdikleri cevap şu: Kartınız bankanızın talep etmesiyle ATM den çıkarılıp imha edilmiştir. Ya arkadaş insan bir sorar kartın sahibine imha edilecek. Kimin kartını kime sorarak imha ediyorsunuz. Tekrar söylüyorum bu bankanın ATM leri insanları mağdur ediyor. 

 • 25 Haziran
  17:20

  Değerli Müşterimiz, sikayetvar.com sitesine ilettiğiniz mesajınızla ilgili 25 Haziran 2015 tarihinde telefon aracılığıyla Müşteri Temsilcimiz sizi bilgilendirmiştir.

  Saygılarımızla,
  TEB Önce Müşteri Hattı

 • 24 Haziran
  13:52

  Değerli Müşterimiz, sikayetvar.com sitesine ilettiğiniz mesajınız TEB Önce Müşteri Hattı tarafından incelenmeye başlamıştır. Mesajınızın inceleme ve sonuçlandırma sürecinde Müşteri Temsilcimiz sizi iletişim kanallarınızdan bilgilendirecektir.

  Saygılarımızla,
  TEB Önce Müşteri Hattı