Abdulkadir Y. Teşekkür Mesajı

Ilgilendiginiz ve verilwn sözü yerine getirip aidatı iade ettiler. teşekkürler TEB

TEB Aidat Ücreti Yansıttı.

Abdulkadir Y. |

9 Kasım'da bonus kartıma yıllık ücret yansıyacağını bildiğim için ekim ayında müşteri hizmetlerini yıllık ücretten dolayı kartımı kapatmak için aradım. Müşteri temsilcisi henüz bir kesinti yok, kesinti yapılsın iade konusunda o zaman yardımcı oluruz dedi. Bende buna istinaden kartımı kapatmadım ve açık bıraktım. Yinede kartımı yaklaşık 3-4 aydır kullanmıyordum. 9 Kasım'da 79 TL ücret yansımış durumda. Yine müşteri hizmetlerini aradım ve durumu anlattım. Yapabileceği bir şey olmadığını söyledi. Bu durumda resmen kandırıldım ve bana yalan söylendi. Ekimde ayında yaptığım görüşmelerin dinlenerek bana verilen sözün yerine getirilmesini talep ediyorum.

Etiketler :

Kredi Kartı Yıllık Aidat Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Abdulkadir Y.
  17 Kasım
  15:14

  Ilgilendiginiz ve verilwn sözü yerine getirip aidatı iade ettiler. teşekkürler TEB

 • 13 Kasım
  11:04

  Değerli Müşterimiz, sikayetvar.com sitesine ilettiğiniz mesajınızla ilgili 13 Kasım 2015 tarihinde telefon aracılığıyla Müşteri Temsilcimiz sizi bilgilendirmiştir.

  Saygılarımızla,
  TEB Önce Müşteri Hattı

 • 12 Kasım
  15:01

  Değerli Müşterimiz, sikayetvar.com sitesine ilettiğiniz mesajınız TEB Önce Müşteri Hattı tarafından incelenmeye başlamıştır. Mesajınızın inceleme ve sonuçlandırma sürecinde Müşteri Temsilcimiz sizi iletişim kanallarınızdan bilgilendirecektir.

  Saygılarımızla,
  TEB Önce Müşteri Hattı

 • Abdulkadir Y.
  12 Kasım
  14:37

  9 Kasım'da bonus kartıma yıllık ücret yansıyacağını bildiğim için ekim ayında müşteri hizmetlerini yıllık ücretten dolayı kartımı kapatmak için aradım. Müşteri numaram 45005889 temsilcisi henüz bir kesinti yok kesinti yapılsın iade konusunda o zaman yardımcı oluruz dedi. Bende buna istinaden kartımı kapatmadım ve açık bıraktım. Yinede kartımı yaklaşık 3-4 aydır kullanmıyordum. 9 Kasım'da 79 TL ücret yansımış durumda. Yine müşteri hizmetlerini aradım ve durumu anlattım. Yapabileceği bir şey olmadığını söyledi. Bu durumda resmen kandırıldım ve bana yalan söylendi. Ekimde ayında yaptığım görüşmelerin dinlenerek bana verilen sözün yerine getirilmesini talep ediyorum.