28 Mart 2013

TEB Aidat Ücreti Aldı!

TEB Emekli maaşınızı bankamızdan alın dedi ücretsiz TEB Worlcard ve TEB Bonus Card vereceğiz dedi ama Hesaba da aidat ücreti ekledi .itiraz etmek için aradığımda merkezin ve Şikayet bölümlerine saatlerce bekledikten sonra erişebiliyorsunuz.Hep konuşacak kişiler başka müşterilerle konuşmaktalar saatlerce zaman kaybediyorsunuz telefon başında oysa ülkede o kadar işsiz var niye daha çok eleman çalıştırmazlar.

TEB 70 TL Worldcard a ve 55 TL Bonus carda Mart ayında eklemiş.Oysa bana TEB Emekliye Hizmet Programı diye adresime özel mektup yollayıp kredi kartı için ücret almayacaklarını yazmışlardı.Şimdi de sistem yolluyor şubenize itiraz edin diyorlar.

Kemal 132 Okunma

Cevaplar

 • Kemal 07 Haziran 2014

  TEB Maaşınızı bizden alın işletim ücreti almayacağm dedi ise de Sistem otomatik yazıyor numarası ile her fırsatta hesaba Kredi Kartı işletim ücretini ekleyip beni uğraştırıyor. En sonunda bıkıp hesabımı eskisi gibi HALKBANK'tan Emekli maaşımı almaya karar vereceğim.TEB ile ilişkilerimi de sıfırlayacağım.

 • Kemal 27 Nisan 2014

  TEB tüm başvurularıma rağmen 3 Maymunu oynayarak 24 Nisan 2014 tarihinde hesabımdan 62TL yi Yıllık Kart Ücreti olarak utanmadan aldığını şaşırarak öğrendim. Nedense Maaşını bizim bankana yönlendir Kart ücreti yok reklam oldu. Acele Devlet bankasına Halk Banka maaşımı taşıyacağım Özel Bankalar sözünde durmuyor sistem otomatik alıyor birşey yapamayız deyip paranızı haksızca alıveriyorlar.TEBi DÜRÜST bir Tüccar gibi sözünde durmayıp 62TL Yıllık Kart Ücretini hesabımdan aldığı için protesto ediyor hesabımı başka bir Devlet bankasına taşıyacağımı

 • TEB Temsilcisi02 Nisan 2014

  Belirttiğiniz konu ile ilgili olarak en kısa sürede tarafınıza bilgi verilecektir. TEB Önce Müşteri Hattı

 • Kemal 29 Mart 2014

  22 Mart 2014 tarihinde TEB almayacağına yazı göndermesne rağmen gene ısrarla Yıllık Kart ücreti olarak 80TL TEB Worldcard hesabıma eklemiş. niye her yıl bu parayı almamaları için uğraşmam gerekmekte, TEB'i bu tutumundan dolayı protesto etmekteyim.. TEB'i 80TL yıllık kart ücretini Mart 2014 ayında almaması için gereken işlemleri yapmasını rica etmekteyim. Her yıl ısrarla para almaya çalışmasından bıktım. Yukarda yolladıkları yazıda oysa almayacaklarını söyleyenler de gene kendileri..

 • Kemal 24 Nisan 2013

  1 Nisan tarihinde gelen Mesajı anlayamadım şöye idi; Değerli Musterimiz,mesajiniza istinaden Telefon Subesi kaydiniz incelenmis olup,tarafiniza dogru bilgi verildigi tespit edilmistir."TEB Ben bu yazıdan birşey anlamadım siz anladınız mı? Telefonda zaten çok uzun süre bekletiyorlar nedense ülkede o kadar işsiz varken onlar 1 kişiyi bekleyin diyorlar iyi ki şikayet dilekçesini Çemişkezekte elden ancak alabiliyoruz demiyorlar.Şikayeti alanı da asgari ücrete mi çalıştırıyorlar acaba? bizim şikayetimizi zor duyuyorlar sanırım. Acaba Türkçe değil de başka bir dilde mi yazmamız gerekiyor sizce? Allah kimseyi kimseye muhtaç etmesin.Günde 10 tane SMS yollıyorlar degişik öneriler için biz sorunca 3 Maymunu oynuyorlar çok ince çok politik bir dille cevap yazmışlar sanırım.2 üniversite mezunuyum ama politik cevaplarını anlayamadım.Herhalde çoğu kişiye yolladıkları ortak bir şablon cevaba benziyor. Hitap edilen adı yok(Degerli musterimiz) şikayete hangi kuralın benim şikayetime nasıl yansıtıldığı yok ..Tercüman bulmak gerek anlamak için sanırım.Ayrıca bana bundan başka bir bilgi verilmedi.Bakalım yarın 25 Nisanda 55TL'yi hesabımdan çekecekler mi? çalıştığım Atrium şubesine telefon ediyorum çok yoğunuz biz sizi ararız diyorlar ama Sedef Hanım telefon etmedi nedense. Ünlü şarkı Para,Para,Para Dünyada herşey para üstüne döner..

 • TEB Temsilcisi24 Nisan 2013

  Belirttiğiniz konuyla ilgili 1 Nisan 2013 tarihinde SMS aracılığıyla tarafınıza bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.teb.com.tr internet sitemize iletebilirsiniz. TEB Önce Müşteri Hattı

 • Kemal 19 Nisan 2013

  TEB Şikayetime 3 Maymunu oynuyor. 55TL Kredi Kartı ücretini kaldırmıyor hala.

 • TEB Temsilcisi28 Mart 2013

  Müşterimizin iletmiş olduğu konu işleme alınmış olup kendisine bilgi verilecektir. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.teb.com.tr internet sitemize iletebilirsiniz. TEB Önce Müşteri Hattı

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön