17 Eylül 2015

TEB 75,00 TL Kart Aidatı Yansıttı.

04 Eylül 2015 tarihinde kredi kartıma yansıtılan ve haksız yere alınan 75,00 TL yıllık kart aidatının tarafıma iadesini istiyorum. Müşteri memnuniyeti açısından bu sorunun giderilmesini ve çözüm uzmanlarından yardımcı olunmasını istiyorum.

Lutfi 82 Okunma

Cevaplar

 • Lutfi 18 Eylül 2015

  Müşteri memnuniyeti açısından bu kadar hızlı bir çözüm beklemiyordum. Burada gösterilen ilgiden dolayı siz banka yöneticilerine ve çözüm uzmanlarına bir kez daha teşekkür ediyorum.

 • Lutfi'nin Teşekkür Mesajı18 Eylül 2015

  Müşteri memnuniyetini ön planda tutan ve sorunu çok kısa bir sürede çözen TEB banka yöneticilerine ve çözüm uzmanlarına buradan memnuniyetimi ifade etmek istiyor ve Şikayetvar.com'a teşekkür ediyorum. Problemimiz giderilmiştir.

 • TEB Temsilcisi17 Eylül 2015

  Değerli Müşterimiz, sikayetvar.com sitesine ilettiğiniz mesajınızla ilgili 17 Eylül 2015 tarihinde telefon aracılığıyla Müşteri Temsilcimiz sizi bilgilendirmiştir. Saygılarımızla, TEB Önce Müşteri Hattı

 • TEB Temsilcisi17 Eylül 2015

  Değerli Müşterimiz, sikayetvar.com sitesine ilettiğiniz mesajınız TEB Önce Müşteri Hattı tarafından incelenmeye başlamıştır. Mesajınızın inceleme ve sonuçlandırma sürecinde Müşteri Temsilcimiz sizi iletişim kanallarınızdan bilgilendirecektir. Saygılarımızla, TEB Önce Müşteri Hattı

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön