Ünal Turgut Y. Teşekkür Mesajı

İlginiz için teşekkürler

TEB 69 TL Kredi Kart Yıllık Aidat Ücreti Aldı.

Ünal Turgut Y. |

En son 2 sene önce bu ücreti kestiklerinde, en az 2 tane faturayı kredi kartına otomatik ödeme olarak kaydedersem ve en az 6 ay iptal etmesem kesilen tutarın iade edileceğini belirttiler. İade de ettiler. 4/5 tane faturamı otomatik ödemeye bağladım. O dönemden bu zamana 2 sene geçti. Faturalarım düzenli olarak ödendi ve bugün hesap özetimi kontrol ettiğimde 13.09.2016 tarihinde 69 TL yıllık kart ücreti kesildiğini gördüm.

Tam da önümüzdeki dönemde borsa işlemlerimi yapmak için kurumunuzu kullanmaya karar verdiğim bir dönemde başıma gelen bu olaydan sonra çağrı merkezinizi aradım ve kart ücretinin iadesi talep ettim. (23:10 civarı bağlandığım müşteri temsilciniz) Yardımcı olamayacağını söyledi. Bu sorun (yarın mesai saatinde) çözülmezse yatırımlarımı başka bir aracı kurumda değerlendireceğim.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ünal Turgut Y.
  18 Ekim
  11:12

  69 TL kart ücreti iade edildi. İlginiz için teşekkürler.

 • Ünal Turgut Y.
  18 Ekim
  11:11

  İlginiz için teşekkürler

 • 20 Eylül
  11:17

  Değerli Müşterimiz, sikayetvar.com sitesine ilettiğiniz mesajınızla ilgili 20 Eylül 2016 tarihinde telefon aracılığıyla Müşteri Temsilcimiz sizi bilgilendirmiştir.

  Saygılarımızla,
  TEB Önce Müşteri Hattı

 • 19 Eylül
  10:31

  Değerli Müşterimiz, sikayetvar.com sitesine ilettiğiniz mesajınız TEB Önce Müşteri Hattı tarafından incelenmeye başlamıştır. Mesajınızın inceleme ve sonuçlandırma sürecinde Müşteri Temsilcimiz sizi iletişim kanallarınızdan bilgilendirecektir.

  Saygılarımızla,
  TEB Önce Müşteri Hattı