TEB 3 Yıldır Almadıkları Aidatı Almaya Çalışıyorlar!

Zafer S. |

Yaklaşık 3 yıldır TEB Bonus kredi kartı kullanmaktayım ve hiç kart aidatı alınmamıştı. 13.12.2015 tarihinde 75 TL kart aidatı yansıtıldığını bugün hesap özetimde gördüm. Müşteri hizmetlerini aradım. M.. adlı bir bayan yetkiliye iptal edilmesini istediğimi bildirdim. Mümkün olmadığını belirtti. 3 yıldır bu bankanı sadık bir müşterisi olarak bu yapılan açıkça bir terbiyesizliktir. Bu durumun düzeltilmesini istiyorum. Düzeltilmediği takdirde Tüketici Hakları Hakem Heyetine başvuracağımı buradan bildiriyorum. TEB ile bir daha çalışmayı düşünmüyorum. Kimseye de tavsiye etmiyorum.

Etiketler :

Kredi Kartı Yıllık Aidat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Zafer S.
  16 Ocak
  18:30

  birkaç gün önce bu site üzerinden TEB kredi kartı aidatının iadesini istemiştim. İade gerçekleşti. Bugün TEB banka hesabımdan hesap işletim ücreti adı altında para kesintisi yapmış. Müşteri hizmetlerinden Güneş adlı bayan ile görüşüp iadesini istedim. Mümkün olmadığını belirtti. Ben de mümkün olduğunu belirttim yardımcı olmadı. TEB yetkililerine sesleniyorum. Ücreti iade edin yoksa hakkımı Tüketici Hakları Hakem Heyetine başvurarak alacağım. Daha önce Garanti, yapıkredi, HSBC Bank'den aldığım gibi.

 • 12 Ocak
  10:27

  Değerli Müşterimiz, sikayetvar.com sitesine ilettiğiniz mesajınızla ilgili 12 Ocak 2016 tarihinde telefon aracılığıyla Müşteri Temsilcimiz sizi bilgilendirmiştir.

  Saygılarımızla,
  TEB Önce Müşteri Hattı

 • 11 Ocak
  10:27

  Değerli Müşterimiz, sikayetvar.com sitesine ilettiğiniz mesajınız TEB Önce Müşteri Hattı tarafından incelenmeye başlamıştır. Mesajınızın inceleme ve sonuçlandırma sürecinde Müşteri Temsilcimiz sizi iletişim kanallarınızdan bilgilendirecektir.

  Saygılarımızla,
  TEB Önce Müşteri Hattı