TEB 3 Ayda Bir Hesap İşletim Ücreti Kesiliyor Bu Devirde Hala!

Kerem A. |

TEB kredi kartından ve marifetli hesaptan memnun olduğum için bu bankayı tercih ediyorum. Yüksek limitli ve aktif olarak kullandığım bir kredi kartım var. Hatta bütün kartlarımı kapattım ve sadece TEB kredi kartımı kullanıyorum.

Vadeli hesabım da keza öyle. 7 tane otomatik ödeme talimatım var kredi kartımdan. Bunlara rağmen hala 3 ayda bir hesap ücreti kesiliyor.

Müşteri temsilcisini aradığımda ise Ö**** hanım bana dilediğim yere şikayet edebileceğimi, BDDK'nın yayınladığı yönetmelik taslağına göre bu ücretin yasal olduğunu söyleyerek çok yardımcı oldu. Bu bankaya bu kadar güvenip bütün işlemlerimi burada yapmanın bana hediyesi de hesap işletim ücreti.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Hesap İşletim Ücreti

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Kerem A.
  22 Kasım
  08:35

  Güzel güzel kestiler hesap işletim ücretini.

 • Kerem A.
  18 Kasım
  18:44

  Çok güzel bir bilgilendirme yaptınız gerçekten. Sorununuz varsa hakem heyetine başvurun şeklinde. Yukarıda yazdığım şikayetimin detayını okumamışsınız bile. Yazıklar olsun!

 • 18 Kasım
  11:38

  Değerli Müşterimiz, sikayetvar.com sitesine ilettiğiniz mesajınız TEB Önce Müşteri Hattı tarafından incelenmeye başlamıştır. Mesajınızın inceleme ve sonuçlandırma sürecinde Müşteri Temsilcimiz sizi iletişim kanallarınızdan bilgilendirecektir.

  Saygılarımızla,
  TEB Önce Müşteri Hattı