TEB 2 Yıllık Hesap İşletim Ücretini Bir Anda Aldı!

Hikmet A. |

Nisan ayında süresi dolan kredi kartının yenisini istemediğimden dolayı iade etmiştim ve mayıs ayına ait 1578 TL'lik kredi kartı boru için bacanağım aracılığıyla 1580 TL vererek göndermiştim. Görevli memura kart ekstresi verilerek bu hesaba para yatırılacağı söyleniyor. Memur arkadaş da parayı iki sene önce kapattığım daha doğrusu kapattım zannettiğim -bana kapandığı söylenmişti- ama pasif olan hesabıma yatırıyor.

TEB'te iki yıllık kulanım ücretini ( 100 tl) kesiyor ve kredi kartının borcunu da ödemediğime dair mesaj gönderiyor. Müşteri hizmetleri de müşteri memnuniyeti açısından bu paranın tamamını veya bir kısmını iade edemeyeceğini söylüyor. İnsaf! Nasıl müşteri memnuniyeti ise?

Etiketler :

Hesap İşletim Ücreti Şube Hesap İşlemleri Şube Personel Davranışı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 02 Haziran
  17:33

  Belirttiğiniz konuyla ilgili 27 Mayıs 2014 tarihinde telefon aracılığıyla tarafınıza bilgilendirme yapılmıştır.

  TEB Önce Müşteri Hattı

 • Hikmet A.
  01 Haziran
  07:15

  \"Müşterimizin iletmiş olduğu konu işleme alınmış olup kendisine bilgi verilecektir.\" cevabı verilmiş ancak ne bir işlem ne de bilgi verme henüz gerçekleşmedi. Saygılarımla.

 • 27 Mayıs
  09:17

  Müşterimizin iletmiş olduğu konu işleme alınmış olup kendisine bilgi verilecektir.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.teb.com.tr internet sitemize iletebilirsiniz.

  TEB Önce Müşteri Hattı