TEB 2 Gündür İnternet Şubesi Sorunumu Gidermedi.

Arda G. |

Bloke olan TEB internet bankacılığı hesabımın açılması için 02.06.2014'de bodrum çarşı şubesine gittim. Bunun için hesabımın bağlı olduğu bodrum şubesine mail atacaklarını söylediler. Ertesi gün 10.30'a kadar bekledim; şubeme gidip müşteri temsilcisiyle görüştüm. Bana form imzalattı; merkeze bildireceğini ve sorunun giderileceğini söyledi.

14.00'da tekrar şubeyi aradım, sorunun giderilmediğini gördüğünü ve bana bilgi vereceğini söyledi. 16.00'a kadar yine bekledim şubeyi aradım; defalarca aramama rağmen telefonu açan olmadı. Müşteri hizmetlerini aradım; şubeye mail attıklarını ve bana mutlaka dönüleceğini yinelediler. Bugün 04.06.2014 saat 12.30. 48 saattir bir şifre vermeyi başaramadılar.

Etiketler :

İnternet Bankacılığı Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Arda G.
  05 Haziran
  09:47

  TEB Önce Müşteri Hattı tarafından arandım değişen birşey yok; görüştüğüm yetkili de dün için gün içerisinde aranacağımı söyledi ama senaryo aynı ne arayan var ne soran...

  ARDA GÜLENAY

 • 04 Haziran
  13:33

  Değerli Müşterimiz, sikayetvar.com sitesine ilettiğiniz mesajınız TEB Önce Müşteri Hattı tarafından incelenmeye başlamıştır. Mesajınızın inceleme ve sonuçlandırma sürecinde Müşteri Temsilcimiz sizi iletişim kanallarınızdan bilgilendirecektir.

  Saygılarımızla,
  TEB Önce Müşteri Hattı