12 Eylül 2015

TEB 120 TL Hesap İşletim Ücreti Kesti!

Bir yıldır kullanmadığım hesap kartımı kullanmaya başlayınca, kullanmadığım tüm 1 yıl için tam 4 kez, toplamda 120 TL hesap işletim ücreti adı altında para çekilmiş. Eğer bu kanunlar sadece zenginlerin menfaatine göre düzenlenmiyorsa bu ilginç ödemenin bana iade edilmesi lazım. Aylarca işsiz kaldığım zamanlarda/ve hiç kullanmadığım hesabın bile işletim ücreti hangi insafa/vicdana göre kesiliyor anlamıyorum. İlk maaşımı aldığıma daha sevinemedim bile, sevincim kursağımda kaldı resmen. Lütfen bu ilginç duruma son verin. Kıt kanaat geçinen insanlara bir de böyle işkence etmeyin. Bir an önce bu meblağın iadesini yaparsanız sevinirim.

M.resit 115 Okunma

Cevaplar

  • M.resit16 Eylül 2015

    Bundan önceki şikayetimde, hesap işletim ücreti diye kesilen meblağın ben askerde iken gecen 6-7 aylık dönem dahil, tam bir yıl boyunca hiç kullanmadığım bir hesap olduğunu söylediğim halde hesap işletim ücretinin iade edilmeyeceği iletilmiş ''şikayetvar.com'' aracılığıyla. Şu anda hesabımı kapatmaktan başka bir çare bulamıyorum. Hesabıma yatan asgari ücret miktarındaki maaşımı da başka bir banka aracılığı ile alacağım bundan sonra. Artık ''ne desem boş'' gibi geliyor çünkü.

  • TEB Temsilcisi12 Eylül 2015

    Değerli Müşterimiz, sikayetvar.com sitesine ilettiğiniz mesajınız TEB Önce Müşteri Hattı tarafından incelenmeye başlamıştır. Mesajınızın inceleme ve sonuçlandırma sürecinde Müşteri Temsilcimiz sizi iletişim kanallarınızdan bilgilendirecektir. Saygılarımızla, TEB Önce Müşteri Hattı

  • M.resit11 Eylül 2015

    Teşekkürler, böyle bir platformu düşünüp kullanıma sunduğunuz için.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön