TEB 120 TL Hesap İşletim Ücreti Kesti!

M.resit Y. |

Bir yıldır kullanmadığım hesap kartımı kullanmaya başlayınca, kullanmadığım tüm 1 yıl için tam 4 kez, toplamda 120 TL hesap işletim ücreti adı altında para çekilmiş. Eğer bu kanunlar sadece zenginlerin menfaatine göre düzenlenmiyorsa bu ilginç ödemenin bana iade edilmesi lazım. Aylarca işsiz kaldığım zamanlarda/ve hiç kullanmadığım hesabın bile işletim ücreti hangi insafa/vicdana göre kesiliyor anlamıyorum. İlk maaşımı aldığıma daha sevinemedim bile, sevincim kursağımda kaldı resmen. Lütfen bu ilginç duruma son verin. Kıt kanaat geçinen insanlara bir de böyle işkence etmeyin. Bir an önce bu meblağın iadesini yaparsanız sevinirim.

Etiketler :

Hesap İşletim Ücreti

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • M.resit Y.
  16 Eylül
  11:25

  Bundan önceki şikayetimde, hesap işletim ücreti diye kesilen meblağın ben askerde iken gecen 6-7 aylık dönem dahil, tam bir yıl boyunca hiç kullanmadığım bir hesap olduğunu söylediğim halde hesap işletim ücretinin iade edilmeyeceği iletilmiş ''şikayetvar.com'' aracılığıyla. Şu anda hesabımı kapatmaktan başka bir çare bulamıyorum. Hesabıma yatan asgari ücret miktarındaki maaşımı da başka bir banka aracılığı ile alacağım bundan sonra. Artık ''ne desem boş'' gibi geliyor çünkü.

 • 12 Eylül
  09:22

  Değerli Müşterimiz, sikayetvar.com sitesine ilettiğiniz mesajınız TEB Önce Müşteri Hattı tarafından incelenmeye başlamıştır. Mesajınızın inceleme ve sonuçlandırma sürecinde Müşteri Temsilcimiz sizi iletişim kanallarınızdan bilgilendirecektir.

  Saygılarımızla,
  TEB Önce Müşteri Hattı

 • M.resit Y.
  11 Eylül
  16:57

  Teşekkürler, böyle bir platformu düşünüp kullanıma sunduğunuz için.