TCL Televizyon ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Emre sonuçtan hiç memnun değil

Televizyon Ürün İncelemeleri
Kullanıcıların değerlendirip skorladığı tüm ürünleri incelemek için

TCL TV İnternetten Video Oynatmama

3.985
Emre
Emre 30 Mart 00:48

Merhaba TCL 58P635 model TV aldım birkaç hafta önce beni çıldırttı resmen tarayıcı üzerinden Android TV olmasına rağmen dizi film video hiçbir şey açmıyor bu nasıl Android TV dir anlamadım gitti. Bir çözüm üretebilen var mı? Yardımcı olursanız memnun olurum.

TCL Televizyon Logo
TCL Televizyon30 Mart 15:41
Emre
Emre01 Nisan 23:31

TCL'den beni arayan yetkili Seher hanıma öncelikle ilgi ve alakası için teşekkür ediyorum. Tabii ki beklediğim gibi sorunum çözülmedi. Eğer ki Satın alacağınız Televizyonunuzda İnternet tarayıcısı (browser) üzerinden dizi, film, video izlemek istiyorsanız TCL TV yi kesinlikle tavsiye etmiyorum. Çünkü izlemek Mümkün değil! Kesinlikle TCL bu sorunu çözene kadar izleyemezsiniz ben yazılım ve elektronik uzmanı olmama rağmen çözemedim, TCL servisi sorunu çözemiyor yani bu TV de bu özellik yok ve olmuyor. Bilginize. Yeni TV alacaklar umarım bu yorumumu dikkate alarak tercih yapar. Teşekkürler.

Televizyon Ürün İncelemeleri
Kullanıcıların değerlendirip skorladığı tüm ürünleri incelemek için

Benzer Şikayetler

profile
265
1 gün önce

TCL Televizyon İçin TV Plus Paketi Dahil Edilmedi

TCL Marka Televizyon Satın aldık. Aldığımız Bayi 1 yıllık TV Plus hediyesi var kurulumdan sonra size eklenecek demişti. Fakat kurulum sonrası süresi bittiği ve böyle bir kampanyadan yararlanamayacağım söylendi. Satışı sırasında söylenen bir promosyonun hiçbir inandırıcılığı Kalmıyor. Bu konuda deste...

profile
330
2 gün önce

TCL Televizyon Sağında Ve Solunda Reklam

videoplayer-icon

TCL Android TV aldım dahili uydu alıcısı ile TV izlerken ekranın sağ ve solunda sürekli reklam çıkıyor ve TV izlemek işkence oluyor... Ne yaptıysam bu reklamları engelleyemedim. Çok rahatsız edici bir durum,10 Sn. De bir reklam geliyor bir sağda bir solda engelleyemiyoruz.

profile
-
3 gün önce

TCL Televizyon C728 Değişimi

TCL c728 TV değişimi için Hakem Heyeti'ne başvurum sonrası karar 3 ay geçtikten sonra değişim olarak çıktı. Satıcıya tebliğ ettim. Satıcı tarafından firmaya mail atıldı tarafımca değişime ilişkin firma mail attım ve 25 günden beri bekliyorum. Hala firma konu hakkında dönüş sağlamıyor. Vatandaşları ...

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

1 Yorum

Korhan
Korhan
 

Öncelikle geçmiş olsun bende aynı TV'den aldım. Ben kurulum için yetkili servisi ile problem yaşadım ve TV yi iade etme kararı aldım. Sizin şikayetinizi okuduktan sonra doru bir karar verdiğimi düşünüyorum.