Deprem destek listelerine hızlı erişin!
TCL Televizyon ile ilgili
Şikayetin Durumu
 •   Yayında
 •   Cevaplandı
 •   Çözüldü
 • profile
 • profile
 • profile
4 Destekçi
Televizyon Deneyim Raporları
Kullanıcıların değerlendirip skorladığı tüm ürünleri incelemek için

Tcl Televizyon Tcl Marka Televizyon Pişmanlığı

10.103
Hüseyin
Hüseyin 08 Aralık 2022 14:28

TCL marka televizyon ile ilgili şikayetim daha doğrusu şikayetlerim var. Model: 55c728 (Google TV) kasım 2022'de, "30 günlük cayma hakkı sunan bir e-ticaret sitesinden" satın aldım. Teknik servis gelip kurulumunu yaptı. Sonrasında Google ® TV hesabı kurulumu yaptım. Başlangıçta her şey normal gibiydi, sonrasında yaşadığım sorunlar:

1) Netflix ®'te film/dizi izlerken bir anda Netflix'in kapanıp ana ekrana atması. Netflix web sitesinde yazılan adımları yaptım; yine olmadı; yazılımsal bir hata deyip TCL ® teknik servis'i (Bilkom) aradım; TV'yi sıfırlayın dediler; -dakika bir, gol bir-! Ayarlardan; TV'ye format attım; tamamen sıfırlanıp yeniden kurulum yaptım. Bu şekilde bu sorun çözüldü ama 7/24 internete bağlı olan TV'nin güncellemelerini kendisinin otomatik yapması gerekirdi (ben kendim yaptım iki üç sefer) ; 2022 model yeni sıfır alınan bir cihazda bu yaşanılan kesinlikle bir "hata"dır!

2) iki üç günde bir, kanal listesi tamamen kayboluyor! "sinyal yok" hatası veriyor. Yeniden otomatik tarama, yeniden liste oluşumu. Yani ben her iki üç günde bir bunu mu yapmak zorundayım! Şaka gibi. 15 yıldır Sony plazma TV kullanıyordum; aynı çanak, aynı uydu kablosu, aynı giriş; tek bir gün dahi böyle bir problemle karşılaşmamıştım.

3) özellikle trt ®4k kanal yayını izlerken ekranda donmalar, yırtılmalar meydana gelmesi. Gelen yayın ile ilgili olduğunu sanmıyorum; çünkü her seferinde aynı. Uydu LNB bağlantı kablosunu defalarca kontrol ettim; yine aynı.

4) TV açıkken bir anda kendi kendine kapanması. (iki sefer yaşadım - yanlışlıkla kumandaya basma durumum yok - çünkü kumanda masanın üzerinde)

iade sürecini başlattım; aynı ürünün yenisi ile değişim mi! Asla! TCL markası; bir daha asla! Ben bu ürünü, iade kabul eden popüler bir e-ticaret sitesinden aldığım için iade yapabiliyorum. İade yapamayacak kullanıcılar için çok üzgün olduğumu belirtmek isterim.

TCL Televizyon Logo
TCL Televizyon08 Aralık 2022 15:29
 • profile
 • profile
 • profile
4 Destekçi
Televizyon Deneyim Raporları
Kullanıcıların değerlendirip skorladığı tüm ürünleri incelemek için

Benzer Şikayetler

profile
3.436
05 Şubat

TCL Televizyon 31 Gündür Arıza Kaydından Haber Yok

TCL ve Bilkom satış sonrası hizmet iyi değil benden C728 tamir için 14.500 TL. İstediler. Gelin yapın dedim 04/01.2023 tadilat süreci hala olmamıştır aradan 31 gün geçti hala gelen giden yok. Hani bunlar haklıydı sözde kullanıcı hatası idi ama nafile ortada muhatap yok. Arada TCL çağrı merkezinde bi...

 • profile
 • profile
2 Destekçi
profile
4.459
03 Şubat

TCL Televizyon Ayıplı Ürün Satılamaz, Değişim Talebim Görmezden Geliniyor.

Ürün en temel işlevi olan uydudan sinyalle çalışma özelliğine sahip değil, fabrikadan ana kart istenmiş anakartı değişecekmiş. Ürün durumunu 5 Ocak 2023 te Bilkom a bildirdim, hemen servis sağladılar servis 07 Ocakta geldi teslim aldı. TV yi fabrika ayarlarına çekti, evime ilk kez kurulan uydu anten...

 • profile
1 Destekçi
profile
7.600
11 Aralık 2022

TCL Televizyon Vatan Bilgisayar Ve Pişmanlık

Vatan Bilgisayar internet sitesinden TCL c725 TV aldım servis geldi kurdu görüntü çok kötü, serviste benimle hem fikirdi, iade için vatanı aradım, o bile bana " keşke 3-5 fazla verip bilinen bir marka alsaydınız" dedi ve geri alamayacaklarını belirtti, dedim hani "mesafeli sözleşme hakları? " güldü!...

 • profile
 • profile
 • profile
5 Destekçi
profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .