TCL Televizyon ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Ahmet sonuçtan hiç memnun değil

Televizyon Ürün İncelemeleri
Kullanıcıların değerlendirip skorladığı tüm ürünleri incelemek için

Tcl Televizyon Arızalı Ürünü Değiştirmiyor

23.776
Ahmet
Ahmet 12 Kasım 2021 14:14
Tcl Televizyon Arızalı Ürünü Değiştirmiyor

3 Kasım 2021 tarihinde TCL 55c715 model TV aldım, yetkili servis 2 gün sonra kuruluma geldi. Cihazda arıza olduğu söyleyip, incelemeye götürdüler. Yetkili servis ürün değişim raporu yazdı. Ancak TCL merkezi direk ürünü değiştirmiyor, satıcının değişim yapmasını bekliyor. Global marka, iyi marka, güvenilir marka diye satın aldığımız dünya devi TCL değişim raporu olmasına rağmen son müşteri olarak bana ürün gönderemiyor. Satıcı aldığı satıcıya iade edecekmiş, o da aldığı satıcıya, o da aldığı satıcıya. Mağdur olan son tüketici.

TCL Televizyon Logo
TCL Televizyon15 Kasım 2021 11:36
Ahmet
Ahmet15 Kasım 2021 13:33

Cihazı satın aldığım yerin değiştirmesi yönünde bilgilendirme yapıldı. 3 Kasımda aldığım, 6 Kasım'da değişim kararı verilen cihaz konusunda 1 hafta boyunca ilerleme olmadı. Satıcı arızalı cihazı 12 Kasım'da elinde kalan son ürünle değiştirdi. 14 Kasım'da servis kurulum yapmaya geldi. Ancak cihaz yine arızalı çıktı. Dahili uydu alıcısının çalışmıyordu. Şimdi ürünü yine servise aldılar. Kaç gündür mağdur durumdayım... Bilkom TCL yeni ürün göndermiyor, satıcı sorumluluk zaten almıyor... Ürün yok, para ödenmiş... Acilen çözüm beklemekteyim.

Ahmet
Ahmet17 Kasım 2021 14:00

Güncelleme: Servise alınan 2. Cihazdan hala ses seda yok. 15 gündür TV yok... Bununla ilgili çözüm önerisi de yok firmanın. En azından yedek cihaz temin etseydiniz.

Televizyon Ürün İncelemeleri
Kullanıcıların değerlendirip skorladığı tüm ürünleri incelemek için

Benzer Şikayetler

profile
5.184
23 Şubat

TCL Televizyon 55 P635 TV Şikayeti

Trendyol İncehesap.com satıcısından TCL 55 p635 model TV aldım. TCL marka ile paramla mağdur oldum. Bartın yetkili servis aracılığıyla TCL genel merkeze benim şikayetim iletildi. Marka iade ya da değişim kabul etmedi. Renkler yapay, renkler keskin ve net değil. Görüntüde kumlu karıncalanmalı, buluts...

TCL Televizyon 55 P635 TV Şikayeti
  • profile
1 Destekçi
profile
7.581
19 Ağustos 2022

TCL Televizyon Yetkili Servis

TCL 'den aldığım TV'nin montajı için müşteri hizmetlerini arayıp kurulum için randevu oluşturdum. Ertesi gün Coşkun Elektronik tarafından kurulum için ekip geleceği şeklinde bilgilendirildim. Gün içinde Coşkun Elektronik'i aradığımda yoğunluk olduğu fakat mutlaka gelineceği bilgisi verildi. Randevu ...

  • profile
1 Destekçi
profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

2 Yorum

Barış
Barış
 

Kardeşim Bilkom müşteri hizmetlerini ara ben aradım benim ürünüm sıfır geldi

Ahmet
Ahmet
 

Bilkom müşteri hizmetleriyle çok konuştuk ama. Ürünün değişimini direk Bilkom veya yetkili servis yapmıyor. Sizi satıcı ile muhatap bırakıyorlar.