Tchibo'ya Hiçbir Şekilde Ulaşamıyorum!

Şadiye Y. |

Yıllardır Tchibo'dan alışveriş yapmaktayım ve hiç böyle olmamıştı. Müşteri numaram 785699. 22.09.2015 tarihinde değişim için gönderdiğim Singer 8280 dikiş makinesini bayramdan hemen sonra teslim aldılar. O gün bugündür ne bir geri bildirim aldım, ne de sürekli aramama rağmen kendilerine ulaşabildim.

Yolladığım maillere de yanıt gelmiyor. Hatta 1 hafta kadar oluyor neler olduğunu öğrenmek için mağazasını da arayıp sordum sonunda. "Müşteri hizmetleri birkaç gündür bakımda ondandır" dediler. An itibariyle sorun devam ediyor. Halen ulaşamadım kimseye. Nasıl bakım bu, ben anlamadım!. Sonuç olarak bu durumdan şikayetçiyim. En kısa sürede ürünümün defosuz bir tanesiyle değişimini istiyorum.

Etiketler :

Ürün Değişim Çağrı Merkezi Erişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Şadiye Y.
  30 Kasım
  12:48

  Bugün itibariyle 2 ay geçmiş durumda ve firma yetkilileriyle defalarca görüşmüş durumdayım (2 kez genel müdürlüğü aradım, 1 kez yukarıdaki şikayetime istinaden geri dönüş yaptılar, 1 kez de anketlerini memnuniyetsiz doldurduğum için dönüş aldım ve sayısını bilmediğim kadar da müşteri hizmetleri temsilcileriyle görüştüm) yine de işlemim gerçeklemiş değil. Her defasında çeşitli bahanelerle oyalanarak bekletildim ve neticede bugünlere geldik. Ayrıca geçen süre ürünün garanti süresinden gidiyormuş onu da kendilerinden öğrendim. Bugün teyit etmek için son bir kez aradım, yine bir hareket yok. Dilekçem hazır kaymakamlığa gidiyorum. Hayırlı olsun...

 • Şadiye Y.
  30 Ekim
  11:42

  Uzun uğraşılardan sonra firmaya ulaştım. Aradılar evet. Özür de dilediler; en kısa sürede ürünümün yollanacağını depoya gerekli bildirimin yapıldığını da söylediler. Sonra ben birkaç kez daha aradım kendilerini yine aynı konuşmalar geçti. Sonuçta halen ürün çıkışı bile yapılmış değil. Ek temalara ve kampanya üstüne kampanyalara depo çıkış yetişemiyorsa demek... Yoksa ben bu duruma bir anlam verebilmiş değilim.

 • 17 Ekim
  11:51

  Sayın İlgili,

  Müşterimiz ile görüşülmüş olup, gerekli bilgilendirme sağlanmıştır.

  Tchibo Müşteri Hizmetleri
  444 28 26
  www.tchibo.com.tr