12 Ekim 2015

Tchibo'ya Hiçbir Şekilde Ulaşamıyorum!

Yıllardır Tchibo'dan alışveriş yapmaktayım ve hiç böyle olmamıştı. Müşteri numaram 785699. 22.09.2015 tarihinde değişim için gönderdiğim Singer 8280 dikiş makinesini bayramdan hemen sonra teslim aldılar. O gün bugündür ne bir geri bildirim aldım, ne de sürekli aramama rağmen kendilerine ulaşabildim.

Yolladığım maillere de yanıt gelmiyor. Hatta 1 hafta kadar oluyor neler olduğunu öğrenmek için mağazasını da arayıp sordum sonunda. "Müşteri hizmetleri birkaç gündür bakımda ondandır" dediler. An itibariyle sorun devam ediyor. Halen ulaşamadım kimseye. Nasıl bakım bu, ben anlamadım!. Sonuç olarak bu durumdan şikayetçiyim. En kısa sürede ürünümün defosuz bir tanesiyle değişimini istiyorum.

Şadiye 74 Okunma

Cevaplar

  • Şadiye30 Kasım 2015

    Bugün itibariyle 2 ay geçmiş durumda ve firma yetkilileriyle defalarca görüşmüş durumdayım (2 kez genel müdürlüğü aradım, 1 kez yukarıdaki şikayetime istinaden geri dönüş yaptılar, 1 kez de anketlerini memnuniyetsiz doldurduğum için dönüş aldım ve sayısını bilmediğim kadar da müşteri hizmetleri temsilcileriyle görüştüm) yine de işlemim gerçeklemiş değil. Her defasında çeşitli bahanelerle oyalanarak bekletildim ve neticede bugünlere geldik. Ayrıca geçen süre ürünün garanti süresinden gidiyormuş onu da kendilerinden öğrendim. Bugün teyit etmek için son bir kez aradım, yine bir hareket yok. Dilekçem hazır kaymakamlığa gidiyorum. Hayırlı olsun...

  • Şadiye30 Ekim 2015

    Uzun uğraşılardan sonra firmaya ulaştım. Aradılar evet. Özür de dilediler; en kısa sürede ürünümün yollanacağını depoya gerekli bildirimin yapıldığını da söylediler. Sonra ben birkaç kez daha aradım kendilerini yine aynı konuşmalar geçti. Sonuçta halen ürün çıkışı bile yapılmış değil. Ek temalara ve kampanya üstüne kampanyalara depo çıkış yetişemiyorsa demek... Yoksa ben bu duruma bir anlam verebilmiş değilim.

  • Tchibo Temsilcisi17 Ekim 2015

    Sayın İlgili, Müşterimiz ile görüşülmüş olup, gerekli bilgilendirme sağlanmıştır. Tchibo Müşteri Hizmetleri 444 28 26 www.tchibo.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön