10 Mayıs 2016

Tchibo Ürün İadesi, Kalitesi...

25 Mart 2016 tarihinde anneler günü hediyesi için aldığım ürünü, 28 Mart 2016 tarihinde beden değişimi için iade ettim. 45 gün geçmesine ve defalarca aramama rağmen ne ürünü değiştirebildim, ne de parasını iade alabildim. Anneler gününden de, verdiğim paradan da geçtim ama her aramamda bant kaydı dinler gibi "kayıt açıyoruz en kısa zamanda dönüş yapılacaktır" denilip hiçbir şekilde dönüş yapılmaması insanı deli ediyor. Ülkemize geldiğinden beri alışveriş yapıp herkese tavsiye ettiğim Tchibo son yıllarda Alman kalitesinden tamamen uzaklaşmış. Geçmiş yıllarda ürün kalitesi ve müşteri hizmetleri konusunda çok iyi hizmet veren bu firma artık kötü durumda. Tchibo'nun en eski müşterisi olarak daha önce de ürün iadesi yaptım ve ilgiden de çok memnun kaldım ama son zamanlardaki bu ürünün arkasında durmama anlayışı Alman kalitesine yakışmıyor.

Halit 259 Okunma

Cevaplar

  • Halit13 Mayıs 2016

    Şikayetvar.com' a çok teşekkürler. Haftalardır sorunumla ilgilenmeyen Tchibo firması şikayetvar.com da şikayetin yayınlanması üzerine 3 gün içinde sorunu çözmüştür.

  • Halit11 Mayıs 2016

    Şikayetim Tchibo firmasına iletildiği için müşteri hizmetlerinden arandım ve 45 gündür yaptığımız klasik "işlemi hızlandırmak için kayıt açıyorum. En kısa zamanda dönüş yapıcaktır. " şeklindeki konuşmayı tekrar dinledim. Şuana kadar çözüme yönelik bir dönüş yok. Bekliyoruz bakalım paşa gönülleri ne zaman olacak.

  • Tchibo Temsilcisi11 Mayıs 2016

    Sayın İlgili, Müşterimiz ile görüşülmüş olup, gerekli bilgilendirme sağlanmıştır. Tchibo Müşteri Hizmetleri 444 28 26 www.tchibo.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön