13 Nisan 2015

Tchibo Teknik Servis Yetersizliği

Mayıs 2014'te Tchibo Egepark'tan aldığım Cafissimo 8 ay sonra kahve yaparken 3-5 saniye sonra hata vererek kapsülü ve kahve zevkini ziyan etmeye başladı. Verdikleri termal kağıt fişi silinmişti ve "fotokopisini almadınız mı? " diye sordular. Böyle bir zorunluluğum olduğunu bilmiyorumdum. Ürünü kabul ettiler ve 10-15 işi günü sonra geri geldi, cihaz tamir edildi temizlendi diye.


Ancak eve gelir gelmez yine aynı sorunu yaşadık. Servis sonrasında paketlerken yırttıkları kutusuna tekrar koydum ve götürdüm. 2 gün sonra geri geldi. Hata verip kapsülü ziyan ettikten sonra üst kapağını 3 kere açıp kapatmam gerektiğini yazmışlar. Böyle kalitesiz bir teknik servis ve böyle bir çözüm hayatımda görmedim.

Serdar 606 Okunma

Cevaplar

  • Serdar06 Mayıs 2015

    Cihazın yenisi ile değiştirileceği söylendi ancak ürün temin edilemediği içi 3 haftadır bekliyorum. Bu nasıl bir müşteri memnuniyetidir? Arıza başlangıcı 2 ay oldu ve ben hala sözde garantisi devam eden bir cihazın gelmesini bekliyorum. Bu cihazı belki zevkle kahve içerim diye aldım ancak tabi ki de Tchibo'nun işe yaramaz hizmetini görünce gidip yeni bir kahve makinası edindim. Eğer bir gün bu kahve makinası gelir ise hiçbir değeri olmayacak. Burada yalan söyleyip müşteri memnuniyeti sağladığınızı iddia etmeyin!

  • Tchibo Temsilcisi14 Nisan 2015

    Sayın İlgili, Müşterimiz ile görüşülmüş olup, gerekli müşteri memnuniyeti sağlanmıştır. Tchibo Müşteri Hizmetleri 444 28 26 www.tchibo.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön