05 Temmuz 2013

Tchibo Para İadesi Yapmıyor!

18 gün önce sipariş ettiğim ve kaybolan kargom için sipariş iptali istedim. Fakat son 1 haftadır sürekli oyalayıp bugün kargonuz elinizde olacak diyorlar. 5-6 defa müşteri temsilcileriyle konuştum. Doğru dürüst cevap dahi alamıyorum. Biz sizi arayacağız deyip geçiştiriyor ve daha sonra da ne telefonla ne mail yoluyla bana dönülmüyor.


Önceki şikayetime 'müşteri memnuniyeti sağlanmıştır' diye gerçeği yansıtmayan cevaplar yazıyorlar. Yurt içi kargonun hatasını ben çekmek zorunda değilim. Siparişimin iptalini istedim 8 gün önce o da yapılmadı. O zaman kargomu gönderin diyorum, o da yok. Siparişimin iptalini ve paramın iadesini istiyorum.

Ufuk 78 Okunma

Cevaplar

  • Ufuk08 Temmuz 2013

    Müşteriyi sürekli oyalıyorsunuz. 20 gündür kaybolan kargoyla ilgili özür dahi dilemediniz. Sorununuz Yurtiçi kargoyla ilgili onların hatası deyip geçiştiriyorsunuz. Siparişim elime ulaşmadan müşteri memnuniyeti sağlanmıştır yazmayın bari 20 gündür kargo bekliyorum. Komik duruma düşüyorsunuz. Kargom gelmedi ki ne müşteri memnuniyetinden bahsediyorsunuz. Telefona çıkan her müşteri temsilcisine derdimi anlatmaktan sıkıldım. Sonuçta çalışan insanlarız işimiz gücümüz var. Hem para verip hem rezil oluyoruz. Bir daha bırakın sitenizden alışverişi mağazanızın önünden geçmem. Yakın dost ve arkadaşlarıma da söyleyeceğim alışveriş yapmasınlar sizden.

  • Tchibo Temsilcisi08 Temmuz 2013

    Sayın İlgili, Müşterimiz ile görüşülmüş olup, gerekli müşteri memnuniyeti sağlanmıştır. Tchibo Müşteri Hizmetleri 444 28 26 www.tchibo.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön