19 Mart 2013 #1695472

Tchibo Kullanılmış Waffle Makinası Sattılar!

Son siparişimde Tchibo'nun bana yaptıkları inanılacak gibi değil. Telefonla arayıp Waffle Makinası ayırttırdım. Bir kaç saatlik yoldan sonra Deposite Tchibo mağazasına ulaşıp, üzerinde adımın yazdığı, bana ayırdıkları makinayı aldım. Bir kaç saat daha yol çekip, heyecanla eve geldim.


Açtığımda içinin yağlı olduğunu, hamur parçacıklarıyla dolu olduğu gördüm. Kendilerini arayıp "neden bana kullanılmış ürün sattınız, bunu görmemenize imkan yok" dediğimde, bana mantıklı bir şey söyleyemediler. "Getirin, değiştirelim" dediler. 4 saat daha yolda sürünmemek için gitmedim.


Destek hattını arayıp şikayet ettim. 15 gündür dönmediler. Mecburen buraya yazdım. yazık değil mi, Tchibo'ya yakışıyor mu?

Abdullah 514 Okunma

Cevaplar

  • Abdullah16 Ocak 2014

    hayır. sağlanmamıştır.

  • Abdullah27 Mart 2013

    benimle görüşüp bana "ürünü değiştirebilirsiniz" dediler. hem kullanılmış ürün satıp, hem de değişmeyecek miydiniz yani. değiştirebileceğimi ben de biliyorum. ama bana kullandığınız ürünü satmanızın hesabını hiç bir zaman ödemeyeceksiniz.

  • Tchibo Temsilcisi20 Mart 2013

    Sayın ilgili, Müşterimiz ile görüşülmüş olup, gerekli müşteri memnuniyeti sağlanmıştır. Tchibo Müşteri Hizmetleri 444 2 826 Sadece Tchibo Dünyasına Özel www.tchibo.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön