24 Mart 2016

Tchibo Kırık Gelen Ürünün Değişim/ İadesinin Yapılmaması

Uzun zamandır devamlı bir Tchibo müşterisiyim. Şu ana kadar bin lirayı aşkın tutarda alışveriş yapmışımdır. Ancak son zamanlarda memnuniyetsizliğim gittikçe artıyor. 9 Şubat 2016 tarihinde 29939**** no.lu siparişimdeki cam fanus elime paramparça bir halde geldi. Kargo firmasına hemen o an gösterdim, satıcıyı arayın dediler.


Tchibo' yu aradığımda ürünün fotolarını istediler, çekip gönderdim. İki aya yakın zaman geçmesine ve defalarca müşteri hizmetlerini arayıp durumu sormama rağmen "merak etmeyin not aldık, durumunuz inceleniyor" diye oyalayıcı cevaplar vermekten başka bir şey yapmadılar.


Cam ürünlerin paketlenme şeklinden de ayrıca hiç memnun değilim. Ürünler mağazada satıldıkları ince karton kutularla gönderiliyor, köpük, baloncuklu ambalaj vs. hiçbir şeye sarılmıyor kırık gelmemeleri mucize olurdu.

Sena 120 Okunma

Cevaplar

 • Sena09 Eylül 2016

  6 ay sonra bir gün sürpriz bir şekilde sağlam bir fanus yollandı. Ümidinizi kesmeyin:)

 • Sena24 Nisan 2016

  Bir ay geçti, defalarca telefonda konuşmama ve olumlu cevap almama rağmen sonuç yok. İnternet sitesinden kırılabilir ürün almayın.

 • Sena03 Nisan 2016

  Şikayeti yazdığım ilk gün telefon edildi ancak hala bir sonuç alamadım. (03.04.16)

 • Tchibo Temsilcisi24 Mart 2016

  Sayın İlgili, Müşterimiz ile görüşülmüş olup, gerekli bilgilendirme sağlanmıştır. Tchibo Müşteri Hizmetleri 444 28 26 www.tchibo.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön