24 Kasım 2014

Tchibo İptal Edilen Siparişi Canlandırmak

14.11.2014 günü % 40 indirimden yararlanmak için üç ayrı sipariş verdim. Müşteri hizmetlerinden telefonla aranarak ürünlerden birinin stoklarda olmaması ve kapıda ödeme seçeneğini tercih etmem nedeniyle siparişin tümünün iptal edildiği bildirildi. Diğer iki sipariş, gerek paketleme gerekse kargo aşamasında dikkat çekecek şekilde gereğinden fazla bekletildi.

Israrla takip etmem sonucu ürünler transfer sürecine girdi ve tarafıma teslim edildi. Ürünlerin bedelini ödendikten sonra iptal edildiği söylenen siparişin paketlenmiş olduğu iletisi geldi. Hemen arkasından sözde iptal edilen sipariş bana gönderilmiş bende iade etmişim gibi firma tarafından teslim alındığına ilişkin iletiyi aldım.

Şulan 723 Okunma

Cevaplar

  • Şulan28 Kasım 2014

    Firmanın ürünlerinden memnun kaldığım için olumsuz uygulamalarına rağmen şimdilik ürün/hizmet alımına devam ediyorum.Para ve ürün iadelerini son derece ağırdan alıyorlar,kampanyalardan doğan hediyeler stoklarda olmadığı gerekçesiyle gönderilmiyor..Süreci takip edemiyorlar yada öyle gösteriyorlar.Siz siz olun mecbur olmadıkça para ve ücret iadesi talebinde bulunmayın.

  • Şulan'ın Teşekkür Mesajı26 Kasım 2014

    Tchibo Müşteri Hizmetlerinden Seren Hanım ile görüştüm.Konu ile ilgili gerekli bilgilendirme tarafıma yapılmıştır.Size ve Tchibo Müşteri Hizmetlerine teşekkür ederim.

  • Tchibo Temsilcisi26 Kasım 2014

    Sayın İlgili, Müşterimiz ile görüşülmüş olup, gerekli müşteri memnuniyeti sağlanmıştır. Tchibo Müşteri Hizmetleri 444 28 26 www.tchibo.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön